Jump to content
Българският форум за музиканти

Дует


Krissityy

Recommended Posts

Аз си мислех по този въпрос за Джалма...но се въздържах от мнение. Добре,че ще я сменяте. Няма да се плашиш,имате време да се подготвите - с усърдие и репетиции ще си изработите новата българска песен. Знам колко подготовка отнема, но ако всеки и поотделно си репетира ще се справите. Хем няма да имате време да я развалите от препяване:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мерси за съвета!А относно I belong to you на мене много ми харесва амаа момчето не може да стигне височините :) А пък сега се оказва,че и българската песен ще сменяме и все едно ще почнем от нулата,а аз се надявах,че само една песен ще подготвяме...

Вярно е че не е за всеки песента. За това, че само една песен ще подготвяте няма как да си го мислиш :dance: на фестивали искат по 2 песни една Българска и една чужда според зависи изискванията на самия фестивал, но никога не са под 2.

Винаги се почва от 0-лата, има ли хъс и желание всичко се постига. ;)

 

Аз си мислех по този въпрос за Джалма...но се въздържах от мнение. Добре,че ще я сменяте. Няма да се плашиш,имате време да се подготвите - с усърдие и репетиции ще си изработите новата българска песен. Знам колко подготовка отнема, но ако всеки и поотделно си репетира ще се справите. Хем няма да имате време да я развалите от препяване:P

Е не е задължително секи по-отделно, препоръчвам в екип, работи се най добре и най качествено ;) естествено и по отделно, но да не се прекалява, защото в един момент се стига, че единия си пее песента по един начин другия по друг без никакъв синхрон и химия и звучи отвратително, тост се едно на примависта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не е задължително секи по-отделно, препоръчвам в екип, работи се най добре и най качествено :girl_witch: естествено и по отделно, но да не се прекалява, защото в един момент се стига, че единия си пее песента по един начин другия по друг без никакъв синхрон и химия и звучи отвратително, тост се едно на примависта.

 

 

Дам, прав си. Не на всяка цена и не е задължително въобще. Казах като допълнителна възможност. А тя каза,че си сменят песента, не че сега разбират за задължителните две песни. Я да ви попитам ходите ли на "Сарандев" в моя обичан роден град?

Редактирано от Lee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За "Сараднев" обмисляме с групата тази година, но все още не сме го решили, готвим се за Март месец на Орфеева Дарба или нещо от сорта беше :girl_witch:

Чувал съм само хубави неща за Сараднев и че е с високо ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За "Сараднев" обмисляме с групата тази година, но все още не сме го решили, готвим се за Март месец на Орфеева Дарба или нещо от сорта беше :recourse:

Чувал съм само хубави неща за Сараднев и че е с високо ниво.

 

 

Ние също ще ходим на Орфеева дарба :rolleyes: Точно за този конкурс се готвим.Той ще е на 30март :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също госпожата обмисля варианта да отидем и на някакъв конкурс в Пазарджик,но още не е сигурно :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също госпожата обмисля варианта да отидем и на някакъв конкурс в Пазарджик,но още не е сигурно :)

Значи на орфеева дарба ще се видим ;) група студентски гласове търси(или студентски лица:recourse:) едни хаховци сме :rolleyes:) За конкурса в Пазарджик и за него мислим, ама се чудим засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също госпожата обмисля варианта да отидем и на някакъв конкурс в Пазарджик,но още не е сигурно :P

Значи на орфеева дарба ще се видим ;) група студентски гласове търси(или студентски лица:() едни хаховци сме :)) За конкурса в Пазарджик и за него мислим, ама се чудим засега.

 

Като ви гледам/чета как се чудите, се изкуших да ви поканя на международния конкурс "Звезди над Дунав" в Силистра, който се провежда през юли :) Директора на този конкурс е същия, който организира и "Дунав сешън ". Та заповядайте де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също госпожата обмисля варианта да отидем и на някакъв конкурс в Пазарджик,но още не е сигурно :blush:

Значи на орфеева дарба ще се видим ;) група студентски гласове търси(или студентски лица:greenangel:) едни хаховци сме :)) За конкурса в Пазарджик и за него мислим, ама се чудим засега.

 

Вие имате ли участие като дует :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също госпожата обмисля варианта да отидем и на някакъв конкурс в Пазарджик,но още не е сигурно :girl_witch:

Значи на орфеева дарба ще се видим ;) група студентски гласове търси(или студентски лица:)) едни хаховци сме :D) За конкурса в Пазарджик и за него мислим, ама се чудим засега.

 

Вие имате ли участие като дует :girl_witch:

Като дует, като трио, самостоятелно и като цяла група. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще сме конкуренция :) А знаеш ли миналата година като дует кой е спечелил :)

Никаква идея си нямам, аз наскоро разбрах за него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Вчера ни беше концерта и изпяхме When you tell me that you love me :mellow: Много я хареса публиката :) Остава само една седмица до конкурса и мнооого се вълнувам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

На концерта се представихте много добре. Песента наистина ви пасва много на гласовете! :)

Още тогава, обаче ви казах, че на репетицията ми харесахте повече! Пеете прекрасно когато не се притеснявате и дори без микрофоните.

Моят съвет сега е да наблегнете повечко на репетициите с микрофоните и на сцената. Мисля, че и сами осъзнавате, че работата с микрофоните е от огромно значение за това - как ще звучат гласовете ви. Иначе е ясно, че озвучителят също може да ви прецака... :):)

Песента си я знаете и гласовете ви са прекрасни!

 

Стискам палци и пожелавам успех на конкурса, който ви предстои!

Поздрави и до скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.