Jump to content
Българският форум за музиканти

Les Paul копия от Пловдив


hypnocil

Recommended Posts

Та съм се спрял на Винтидж В100 последно. Исках номерът или някаква връзка с магазинът на xxxx - Пловдив, за да питам дали имат, а ако не дали ще могат да поръчат.

 

На улица "Цар Асен" 7 беше май, ако не ме лъже паметта, от отсрещната страна на бирария Пожарната. Даже срещу фризьорския салон по-скоро. Няма как да не го намериш, улицата е малка, а и не може да не си минавал по нея. :( Иначе налични Vintage-и няма, съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@Hillbilly, благодаря много за номера !

 

Звъннах и питах, но човекът ми каза, че свършили много бързо тези Винтиджи и нямало налични сега. Питах дали може да се поръча или нещо такова, каза, че не знае, но се отнесе добре и каза, че когато има наличен Винтидж В100 ще ми се обади да отида да го видя. (надявам се за което да е по-скоро).

 

До София няма как да отделя цял ден в близките седмици да отида, за жалост...

 

@SomeoneElse, да, сетих се къде се намира магазина вече, мерси :girl_witch:

 

Е, за момента остава чакането в Пловдив да докарат Винтиджите и да звъннат, поради липса на друга алтернатива сега.

 

А някой, ако види нещо друго свястно от типа на Лес Пол в Пловдив да пише в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неразчитай да ти звъннат,ако са като онея келеши в Софийския.И мен преди ми бяха казали два пъти че ще ми се обадят и накрая добре че мина един приятел през магазина и видя,че са докарали иначе можеше да ми се размине и да чакам още 2 месеца. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем знам ли и аз... Тая някаква надежда да звъннат, когато има, но може би наистина напразна такава :greenangel:

 

Та ако има някой от Пловдив, който ходи в магазина от време на време и види, че имат Винтидж В100 ще му бъда много благодарен, ако пише тук - в темата или драсне едно ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега проблемът е как да разбера, когато имат в наличие въпросният Винтидж В100. Това, че ще ми се обадят наистина не изглежда много реално...

 

И дали има начин да им донесат от София или знам ли и аз :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,могат,ако в София има.Един приятел си купи барабани от тук и му ги донесоха от София.Даже май ги купи в София и каза да му ги донесат в магазина в Пловдив. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,могат,ако в София има.Един приятел си купи барабани от тук и му ги донесоха от София.Даже май ги купи в София и каза да му ги донесат в магазина в Пловдив. :greenangel:

 

Ами, когато звъннах питах дали могат да се поръчат/докарат такива китари и ми отговори нещо от сорта, че не знае.

 

Дали ще има смисъл да звънна направо в София xxxx и да 'преговарям' с тях за тази китара в Пловдив ?

Редактирано от hypnocil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не можеш? Отговори на въпроси от тоя сорт са си чиста проба спекулации, няма как някой извън магазина да ти каже наистина.

 

Защо толкова държиш да питаш тук, вместо да опиташ сам? Последно това беше музикален форум, не би трябвало да се дават съвети как се процедира като влезеш в магазин. Утре някой ще пита как се купува хляб или как се отваря врата и ще реве, че се отнасят рязко с него, понеже тенденцията била да се отговаря на запитвания :greenangel:

Редактирано от sasoh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш право от една страна...

 

Но от друга не питам как се процедира, като влезнеш магазин.

 

Питам как се процедира, когато искаш китара, която я няма в даден магазин, нямаш възможност да отидеш до София, за да си я купиш от там и след като си се обадил в магазина човекът ти е казал, че не знае кога ще има китари и дали може да се поръча да доставят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с едно копие на ЛП на Richwood. Доста съм доволен от китарника. За 560 кинта си е доста добре. Поразрови се за такова нещо. Само дето тоя златист хардуер малко... абе по ми 'аресва никелираното. Ти си решаваш все пак. Но ти препоръчвам Richwood копията. Не се занимавай със Стагове. Доколкото съм чувал дървенията е чам, а Ричи е доколкото знам с нещо подобно на источен махагон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и забравих да спомена, че искам да не е с болт-он нек и да не е от тези Лес Пол, който тежат по 1кг. , а да си личи поне в теглото, че е от плътно дърво... И по възможност лепенките да са, като тези на Гибсън-а по грифа, но това е вече козметична подробност :greenball:

Аз имам Винтидж В100 и сам си го взел от Рф в София.Да ти кажа аз също исках да не е Болт-он и пробвах няколко и е истина че има разлика между отделните бройки. Пробваи наистина но и дръвцето си понатежава :music336: копието е солучливо и да ти кажа ако имаш късмет можеш да си много доволен а що се отнася до адатри - сменят се ако не ти харесат и все ак можеш да измъкнеш нещо от тях! Усех! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...може да иска да свири за хоби - струва ли си да дава 1000-1500 лева тогава?

Първо - ДА, струва си!

Второ - твърде често хобистите имат повече, по-скъпа и по-качествена апаратура от профитата... :girl_witch:

Кеф цена нема!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Извинявам се, че пак ви занимавам с моята тема...

 

Преди около месец говорих с пловдивския и софийския xxxx за китарата Винтидж В100, при което ми казаха, че няма налични в момента и до другата седмица ще ми се обадят да кажат какво става. От началното обаждане мина един месец, както споменах. През това време съм им звънял около 3 пъти и отговорът е, като първоначалния, че няма с момента и ще се обадят когато има.

 

Въпроса ми е, ако някой е имал същия проблем до колко време 'докарват' китара и дали ще се обадят след това, че ми става вече неудобно да звъня...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пак ви занимавам с моята тема...

 

Преди около месец говорих с пловдивския и софийския xxxx за китарата Винтидж В100, при което ми казаха, че няма налични в момента и до другата седмица ще ми се обадят да кажат какво става. От началното обаждане мина един месец, както споменах. През това време съм им звънял около 3 пъти и отговорът е, като първоначалния, че няма с момента и ще се обадят когато има.

 

Въпроса ми е, ако някой е имал същия проблем до колко време 'докарват' китара и дали ще се обадят след това, че ми става вече неудобно да звъня...

 

Вчера минаха през xxxx - имаха я

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.