Jump to content
Българският форум за музиканти

как е тая китара според вас?


lamer

Recommended Posts

а някой знае ли къде ги има в бг?и на каква цена?

има. фирма Икономов - Благоевград. пиши му мейл, човека е доста услужлив. само че трябва да си намериш мейла на магазина защото...........го загубих ;) и като го намериш ми го дай :>>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз преди им бях писал ама не са ми отговорили ;) сега пак ще пиша сигурно. мейла го имаше на сайта на магазина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от друга страна не може да се сравнява с рг моделите на ибанез, които са с по 100 лева по скъпи...

 

иначе ако ти е първа китара става  ;)

Леко уточнение (къде се бутам и аз) . Ако имаш толкова пари (за първа китара :blink: ) ами изчакай месец и събери, както казаха по-горе, още 100-тина лева, което е класа нагоре. Тъй като щом си решил да започваш с хубава китара, е нека е много хубава :) успех и приятно свирене.

Добре, кажи класа де и някой модел и цена да се ориентираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и сащо добра ли е за начинаещи?

не се занимавай с играчки. вземи си истинска китара след като си решил да се изръсиш толкова кинти, щото това чудо едва ли е евтино. отиваш в магазина на фендер който се намира някъде зад булбанк. но все пак ти плащаш ти решаваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

получих ценовата листа на ибанез от икономов. който е сериозно заинтересован да ми пише ПМ като ми даде е-маила си и ще му пратя ценовата листа. в ПДФ формат е

 

моля разни запачи на които не им трябват цените наистина и само искат да 'видят' по колко вървят китарите да не ме ангажират защото си имам достатъчно друга работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

получих ценовата листа на ибанез от икономов. който е сериозно заинтересован да ми пише ПМ като ми даде е-маила си и ще му пратя ценовата листа. в ПДФ формат е

 

моля разни запачи на които не им трябват цените наистина и само искат да 'видят' по колко вървят китарите да не ме ангажират защото си имам достатъчно друга работа

уфф и аз имам ценовата листа, кажи коя серия имаш предвид де :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха за такъф Ибанец аз сложих обява в тоя форум преди около месец и нещо и беше продаден преди 1 седм. за 280лв. беше на 1 френд от Кз..(нали и аз съм оттам)

китарката не е зле..ама Jackson по-зарибява!!аз си купих Js1 и съм по-доволен.. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

получих ценовата листа на ибанез от икономов. който е сериозно заинтересован да ми пише ПМ като ми даде е-маила си и ще му пратя ценовата листа. в ПДФ формат е

 

моля разни запачи на които не им трябват цените наистина и само искат да 'видят' по колко вървят китарите да не ме ангажират защото си имам достатъчно друга работа

уфф и аз имам ценовата листа, кажи коя серия имаш предвид де :blink:

като имаш защо питаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

получих ценовата листа на ибанез от икономов. който е сериозно заинтересован да ми пише ПМ като ми даде е-маила си и ще му пратя ценовата листа. в ПДФ формат е

 

моля разни запачи на които не им трябват цените наистина и само искат да 'видят' по колко вървят китарите да не ме ангажират защото си имам достатъчно друга работа

какви са тия глупости?просто кажи цената на модела и това е.какво се правиш на гъз.аи сиктир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

получих ценовата листа на ибанез от икономов. който е сериозно заинтересован да ми пише ПМ като ми даде е-маила си и ще му пратя ценовата листа. в ПДФ формат е

 

моля разни запачи на които не им трябват цените наистина и само искат да 'видят' по колко вървят китарите да не ме ангажират защото си имам достатъчно друга работа

какви са тия глупости?просто кажи цената на модела и това е.какво се правиш на гъз.аи сиктир

И аз тва викам. Толко ли трудно да напише модела?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

получих ценовата листа на ибанез от икономов. който е сериозно заинтересован да ми пише ПМ като ми даде е-маила си и ще му пратя ценовата листа. в ПДФ формат е

 

моля разни запачи на които не им трябват цените наистина и само искат да 'видят' по колко вървят китарите да не ме ангажират защото си имам достатъчно друга работа

какви са тия глупости?просто кажи цената на модела и това е.какво се правиш на гъз.аи сиктир

ЧОВЕК ГЛЕДА ДА ПОМОГНЕ А ТИ ГЪЗ ГО НАРИЧАШ. СЪВЗЕМИ СЕ МАЛКО. ЖАЛ МИ Е ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ПРОСТО :)

 

сега по темата: еми кажете кой модел ви интересува бе! в каталога са стотици :) този за който става дума в темата е на цена 443 лв. цветовете са bkn, jb, mki

 

не исках да разпространявам документа защото човека ми го прати понеже преди бях заинтересован. и от доста време кореспондирам с него. не мислкя че ще му хареса да се разпространява наляво надясно, не знам. моля да ме извините ако съм обидил някой. но не ми е прияно да ме наричат гъз само защото спазвам някаква дискретност която някои хора разбират като придаване на важности

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лапета.........какво ли се занимавам с вас. пубери.........

погледнете се бе! нямате един интелигентен изказ в темата а само неграмотно написани некомпетентни мнения, засрамете се!

айде успех

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хем си прав, хем не си (което в никакъв случай не оправдава насрещното отношение, при положение че съвсем коректно си предложил да я изпратиш на мейл или ПМ ) :)

По-скоро магазина не е прав или поне политиката му и то само според мен де.

Аз персонално никога не съм обичал типа политика "обади се, че да ти кажем". Какво пречи да се публикува ценовата листа? А пък ако не ти хареса цената на това, което си си избрал, винаги можеш да се обадиш и да я коментираш с продавача. Защо смята, че като установи личен контакт задължително ще представи нещата така, че да си го купя....

Въпроса е, че аз например нямам време да се занимавам с контактуване напред назад за една цена, която даже може да ми трябва и съвсем информативно - това е мое право. Право на продавача е да не публикува цените си. Мое право е да му тегля една и да си търся други възможности, които съвсем не са малко :)

 

а бтв. Икономов са наистина доста бързи при отговорите и в рамките на един ден се получават обикновено, така че питащия не мога да разбера защо не им драсне един мейл??? Времето употребено за 5-те поста във форума е значително повече....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от друга страна не може да се сравнява с рг моделите на ибанез, които са с по 100 лева по скъпи...

 

иначе ако ти е първа китара става  ;)

Кой модел имаш предвид, тфа питам през цялото време. Ма кат си кьорав... И земи си успокой възрастните топки, май и ти си още в пубертета...или климакс вече? :):)

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.