Jump to content
Българският форум за музиканти

Откъде мога да намеря?


Recommended Posts

Откъде мога да намеря хубави (Шалер, оригинални) стъд болтове и nut locks за флойд роуз? В РФ нямат.

В краен случай цял оригинален (Шалерски) флойд, ама не знам дали ще се побере в JS30DK. Та моля да ми помогнете с малко инфо. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех стъдове от Томан, паснаха пърфект на LoProEdge трем-а и съм много доволен. Ама трябва да ги закачиш към нещо друго, че инак само за тях 30 евро щипинг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти е животоспасяващо може да ми ги шипнеш до мен и като се прибирам февруари-март да ти ги донеса. Само дето не е ясно кога точно ще се прибирам все още :thumbs_up:

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз мисля, че скоро ще мога да произведа няколко като за проба, ще се опитам да са 1:1 с тези на Ibanez (с вътрешното болтче). Към края на другата седмица ще се разбере и ще кажа :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не точно, не ме влече, но ще опитам :greenangel:Иначе не се изразих правилно, ще се опитам да направя такъв, който е само от една част и с прав шлиц отгоре и V-образен улей, т.е. най-основното, на бащата на работата. Иначе такива с имбусна част, дупка през центъра и втори болт ще дам в един завод тук, където знам, че могат да ги направят почти автоматично и от хубав мат'риал.

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От'де имаш мостра, бре, младеж? :greenangel:

 

BTW, прочети статията за "лошите" стъдове на сайта ibanezrulez.com. Точно тия V-образен вариант се обсъжда и защо е по-добре да бъде U-образен. Ако можеш тествай някак си и с двата. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От'де имаш мостра, бре, младеж?

 

От батко Baby_Thomas! :)

 

Иначе да, четох за лошите стъдове и смятам да опитам и с двата варианта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.