Jump to content
Българският форум за музиканти

нова песен: The Mars Tutor


Recommended Posts

Хело, ето линк към последния ми опит > http://soundclick.com/share?songid=7239068 < Тоя път заприлича на завършена идея или поне на мен ми звучи, ще се радвам на всякакви коментари :thumbs_up::punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, накефих се, мноо добре измислено! Само баса малко ми тънее и блендата на солачката ми се щеше да е малко по-абразивна. Отиваш все повече към късния Макалпайн, за сметка на мешугските елементи - лошо няма, но мен по- ме кефи фийлинга, агресията, отколкото техниката. Иначе стила ми харесва - не чакай, вземай един ревач и ще избиете рибата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако от Международната Грами Асоциация знаят на какво е смесвана, веднага ще присъдят 2-3 награди... :(

И на мен ми хареса идеята, нищо не не съм спец в тия стилове. Интересно е. Само да науча 72/15-ти тактовия размер и да си купя кардан и почваме... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за позитивните отговори!! ;)

 

Браво, накефих се, мноо добре измислено! Само баса малко ми тънее и блендата на солачката ми се щеше да е малко по-абразивна. Отиваш все повече към късния Макалпайн, за сметка на мешугските елементи - лошо няма, но мен по- ме кефи фийлинга, агресията, отколкото техниката. Иначе стила ми харесва - не чакай, вземай един ревач и ще избиете рибата!

Баса е поорязан откъм ниски, да, просто при мен звука тъне в ниски и за това по-предпазливо го пипах. Мерси за асоциацията с Макапайн:)) въпреки че съм на около 354897934 светлинни години от чичо Тони :crying:

 

Ако от Международната Грами Асоциация знаят на какво е смесвана, веднага ще присъдят 2-3 награди... :D

И на мен ми хареса идеята, нищо не не съм спец в тия стилове. Интересно е. Само да науча 72/15-ти тактовия размер и да си купя кардан и почваме... :P

Хахах, въпреки това което чух във вас, реших да оставя нещата така, вместо да си играя на 'сляпо'. Гетвай кардана и да хлопкаме :drummer::music336:

 

Много добро! И як саунд! Кви барабани си ползвал?...

Мерси! Барабаните са на EZdrummer, DFH пак-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.