Jump to content
Българският форум за музиканти

Това какво е?


rockozaurus

Recommended Posts

според мен е някъф scam - тоест измама. Няма как класни китари да се вземат без пари - най-малкото щото от фабриката излизат доста по-скъпи от това което виждаш. Според мен това са някакви ментета направени от китайски девойки и младежи, или просто въобще няма китари а само цени - плащаш и нищо не получаваш

 

Ако бяха добри китари целият китарен свят щеше да пазарува от тоя сайт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих се засилил да пазарувам от там... -

 

"Dear friends

Welcome to the world's largest wholesale trade website! We are guarantee that are high quality. We are guarantee that you will be 100% satisfied.Thanks for your attention。We are very glad to help you !

 

If you like this guitar and can afford it then buy it from me and don`t worry about anything. I am a good person and you will not have any problems with me. Your satisfaction is guaranteed! You cannot buy a guitar like this cheaper and quality. All my guitars are made in China and All fitting come from Korea. We have the guitar factory, the guitar there will be the technical expert of the profession to tested for the guitar, voice is as true Gibson/Fender/ Ibanez/ Epiphone /PRS /BCRS guitar,I think that you won`t be able to buy anything goods in so good quality for so cheap except from me. All my picture from real guitar. In pictures you can look clearly.I guarantee that our bags are high quality. I guarantee that you will be 100% satisfied."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти изобщо цъкна ли да разгледаш подробните снимки на някоя от китарите? Разцъках няколко ей така и кво да ти кажа - ми те са по прашасали и овехтяли от стария ми Пълдин. Не се лъжи! Дори и да не е scam, това в най-добрия случай е нещо като китайски битпазар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги поразгледах подробно и ако имах 300-400 излишни долара бих рискувал веднага. Интересно ми е, че моя Скуайър е на същата цена като в РФ, а при високите марки разликите са смущителни. :-( Китайска му работа...Аз лично смятам, че е време да оставим в миналото мита за лошото китайско качество. Казвам го като човек, който има доста работещи с Китай познати, който поне два пъти годишно пътуват до там. Мащабите и темповете, с които тази страна се развива са явно непонятни за хора, които не са я посещавали. Може би пък просто в БГ идва наистина най- ниското китайско качество, не че вноса от останалия свят у нас е по- различен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги поразгледах подробно и ако имах 300-400 излишни долара бих рискувал веднага. Интересно ми е, че моя Скуайър е на същата цена като в РФ, а при високите марки разликите са смущителни. :-( Китайска му работа...Аз лично смятам, че е време да оставим в миналото мита за лошото китайско качество. Казвам го като човек, който има доста работещи с Китай познати, който поне два пъти годишно пътуват до там. Мащабите и темповете, с които тази страна се развива са явно непонятни за хора, които не са я посещавали. Може би пък просто в БГ идва наистина най- ниското китайско качество, не че вноса от останалия свят у нас е по- различен...

 

Аз също мисля че отговорът е някъде по средата, понеже самият аз се занимавам с търговия, и продавам китайски стоки, и стоки на известни световни фирми също произведвни в Китай.Та искам да кажа че китаеца като бърка в един казан, той бърка както за себе си, така и за други.(разликата е в опаковката).И след това, ние малките снобарчета , доброволно даваме няколко стотин, или хиляди повече за някакво си лого, за да може да се фукаме в рубриката "фукня". И снимките са си много добре, и човека си признава че всичко е произведено в Китай, и някои китайски стоки превъзхождат "западните" по качество, и в същото време са много пъти по евтини... Моля не ме разбирайте за "китайски адвокат", ама защто всичко трябва да приемаме задължително със скептицизъм. Та темата е пуснах по скоро за да разбера да ли някой не е имал опити, или реална информация за сайта, ама виждам че за всички то е новина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този сайт не знам как е. Преди около половин година обаче контактувах с един друг подобен, само че не за китари а за електронни устройства. Продаваха Блу-Рей записвачки по 50$ парчето. Като казах, че искам да си купя, ми казаха, че могат да ми продадат минимум 20, щот така били опаковани и максимум 200 на месец, щот останалото им производство го взимали HP, примерно. Ако това нещо се окаже златна мина и има изискване за бройка, не виждам що да не се сберем една банда юначаги да си поръчаме китайски Гибсъни :godbless:. Ама ако се окажат текмета не знам в чия глава ще ги трошиме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, вече имам достоверна информация, точно това което претположих;пича си има фабрика,произвежда ги китарите, частите са корейски, дървото е хубаво, единствено зглобяването куца.Обаче, при един срЪчен лютиер всичко се оправя за около 100лв(ако не сменяте части).Няма ограничение за количество.За доставката се доплаща още 100$.Така че един " les paul goldtop" излиза 430$. Според мен си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а оригиналните les paul-ове не са ли made in u.s.a.?

 

Да, ама никой тук не говори за оригинали.Става въпрос за ментета с добро качество и ниска цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

patient, това е изпитана практика из тия съмнителни сайтове. Аз така исках да си купя МакБуук за 400Е, ама после се почнаха едни увъртания и като се поразрових намерих в едни холандски форуми как някои се бяха опарили. Тук може и да е легална работата, но 101% тия Гиби-та са ментета. Колко си заслужават вече... ху ноуз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето отговор на въпроса "Това какво е ?" от самите Gibson

 

Hi,

 

All the products on this website are fake guitars.

 

Thanks very much for the info.

 

We will take some action on this website.

 

Thanks,

 

Wells Wang

 

Gibson Guitar Corp.

 

Customer Relations

 

Които не вярва да пише,ще му се преизпратя маила. Доста се забавиха с отговора а и докато ми го пратят и на мен .....

Малко се повтаря с другите постове ама сметнах че не е лошо да го напиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.