Jump to content
Българският форум за музиканти

За феновете на Уекъл/Кърия


Recommended Posts

Знам,че тази тема ще бъде изтрита скоропостижно,но ето линка:

 

http://read_rules.net/details.php?id=148978&hit=1

 

Интересното е,че е от времето когато Дейв е свирел на Сейбиан /още преди напълно да мине на Зилджан/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам,че тази тема ще бъде изтрита скоропостижно,но ето линка:

 

http://read_rules.net/details.php?id=148978&hit=1

 

Интересното е,че е от времето когато Дейв е свирел на Сейбиан /още преди напълно да мине на Зилджан/

Aз мисля че сега е минал на сайбиан,преди е свирил на зилджиан.

 

Иначе Дейв си е талант,най-любимият ми съвременен барабанист, най-голямата ми мечта е да се запозная с него на живо.Надявам се това да се случи скоро,ако всичко е ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господ здраве да дава на този,който го е качил в замунда-не съм аз:girl_cray2:Защото от това време най-достъпен е един друг концерт с тях тримата,но и Скот Хендерсън /Трайбъл Тех/,а настоящия запис никога не съм го гледал.

И аз много си го харесвам чичо Дейв,от много други съм се учил и уча,но влиянието му върху моето свирене е най-голямо и непреходно.

А иначе,до колкото съм запознат,в самото начало на кариерата си свири на Сейбиън чинели,а след като Зилджан му предлагат да им е рекламно лице минава изцяло на тях до към 2000 или 2000 и някоя,когато проектира първо Еволюшън серията ,а по-късно и Легаси връщайки се отново на Сейбиън.Еволюшъните ги харесвам ужасно много като звук,по една или друга причина има много общи неща в звученето им със стария му Зилджан сет,който ползваше за по-комерс неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) To няма кой знае каква разлика че Уейкъл е сменил от Зилджан на Сабиан,щот и двете марки чинели имат един и същ произход. :) Все пак собственика на Сабиан е Робърт Зилджан! ..и са пак по същата технология на прадядо му от Турция. :)

 

Иначе записа с Дейв е добро попадение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един линк за тези,които са го пропуснали:

 

http://read_rules.net/details.php?id=137717&hit=1

 

Концерта мисля, е от тази година,така че може да се направи паралел в свиренето на Дейв-преди и сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.