Jump to content
Българският форум за музиканти

Копчета за потенциометри


Recommended Posts

Трябват ми 5 копчета (dome knobs) за потенциометри за новата електроника на баса ми. Търся си метални от ей този тип:

blkknobs.jpg

 

Може и по-сивкави, но не сребристи, защото ключовете и бриджа са черни, а тялото тъмно. При Капъша, където обикновено проверявам за такива неща, нямаше такива, в малкия ЦУМ имаха, но по 9лв копчето? ;)

 

Някой има ли идея откъде могат да се намерят подобни на по-нормална цена? В Конрад също търсих, ама нямат такъв тип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка... да ти кажа по толкова вървят. Даже тия са били евтини. Тук Готох и тн струват по 6 до 9 евро за 2 а оргинални Фендер вече са малко по-нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама това е от мъничките. И аз имам таквоз на китарата, ама беше Готох и излезе 6 или 9 евро май, не помня, за 2.

 

А ти търсиш преполагам от тия по-едрите, по-скоро като за Телекастер, щото тия мънинките ще изглеждат смешно на баса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се намират мн лесно, а и в РФ например са пак на такава цена - за стария ми Джаксън си бях взел от Малкия Цум точно такива...ако имат 5 бройки в наличност направо ги отнасяй - поне са качествени - купуваш и забравяш. И без това консумативите за бас са си скъпички - 1ни струни са 50 кинта ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капъша може да ги внесе до месец ако няма в момента,а гледа ли по магазините за електроника- на ул Поп Богомил например?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На втори летя от германия - купувай от томан, ще ти дам адреса на лично и ще ти ги донеса, стига да дойдат навреме. Ако искаш още на летището ела да ти ги дам.

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не те задължавам. Само имай предвид, че нещата не стават толкова бърже и ще се бави доставката. Ако си решиш до утре - кажи. Ако не - предложил съм си услугите...

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok, щото то и време не остана за доставка.

 

За сегашното връщане и другите хора - не ми е гот да отказвам пичове, но ако искате нещо от томан, процедурата е да намерите някой с пейпал акаунт, да ги купите и да е поне 2 седмици преди полета ми, за да дойдат 100% навреме и да мога да ги взема, а не после "ма той каза нещо, а нещата ги няма" :D Виждам, че има интерес да се избият пътните - ще свиркам вече когато се става ясно кога ще пътувам. :D

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.