Jump to content
Българският форум за музиканти

Ефект


TheGrandBi

Recommended Posts

Здравейте и добър вечер добри хорица.......

 

Та искам да ми дадете съвет относно някаъв Трашърски ефект до 200 лв.

да препоръчате да поажете...... :Д

 

Благодаря...за вниманието :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SansAmp GT2 от Nikifena - Ефектът кърти мивки ! :thumbs_up:

Подходящ е не само за траш, можеш да свириш ВСИЧКО с този малък дзвер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям с двете ръце. Не стига, че е доста по-малко от 200 лв, ами е хубав дисторжън педал, при иначе неналичието на такива (хубави, имам предвид) на неговата цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..С ушите си :)

 

На долния линк има събрани от потребители доста настройки за Сансамп ГТ-2. Разгледай ги, добро начало са.

http://milaa.tripod.com/SansAmpGT2/indexGT2.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на времето ползвах

DOD - thrash metal

 

сега -

Washburn - bad dog - pedal of mass destruction - Scott Ian signature

да го хваля няма нужда, щом е добър за китариста на Anthrax...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...+1 за С-ампа...освен това мнго лесно се работи с него така че едва ли ще имаш проблем с намирането на нужния звук...да не говорим че имаш и доста богата палитра от типове звучене...само не се опитвай да прекаляваш с гейна...няма да се получи желания ефект...и има да се чудиш кое не му е наред...гледай да е под 12 часа...за мен лично на Хай-Гейн мод около 10 часа ми идва оптимално...но всичко е въпрос на вкус...а още на китара и усилвател разбира се...

Редактирано от preIbanez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям горните мнения за S-Amp!

 

ТОНИ, наистина няма нужда да го хвалиш. Не сме тръгнали още с плакатите "Да живее цифровизацията!"... :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...+1 за С-ампа...освен това мнго лесно се работи с него така че едва ли ще имаш проблем с намирането на нужния звук...да не говорим че имаш и доста богата палитра от типове звучене...само не се опитвай да прекаляваш с гейна...няма да се получи желания ефект...и има да се чудиш кое не му е наред...гледай да е под 12 часа...за мен лично на Хай-Гейн мод около 10 часа ми идва оптимално...но всичко е въпрос на вкус...а още на китара и усилвател разбира се...

 

:thumbs_up:  И аз съм за Санс-а. Току що записах цял албум с него и съм доста доволен.  За гейна абсолютно вярно на мен 10.55 - 11 ми идва перфектно. А въпросният "трашърски" ефект с какво друго ще бъде комбиниран?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.