Jump to content
Българският форум за музиканти

Полярна лудост


Recommended Posts

Здравейте съфорумци! :)

Все не остава време да сглобим не6то с моя колега,който се регистрира във форума преди 3-4дни,ама май не се е представил!Кво да го прая-скромен е! :)

Затова позволете ми тук да ви запозная с него!Казва се Миро и е от Варна,за скромната женска част на форума само 6те спомена ,че е женен :) ...

И така по темата ...,Mоля за внимание ;):):) ,...записахме едно парче което се надявам да ви хареса ;) Все пак ни е първи опит,така че бъдето снисходителни ...хахаха...хич да не ви пука ,критикувайте на воля :)

Записано за по-малко от 2часа,използвахме к'вото имаме :) ...H&Kettner Tubeman,Musicman JP,Ketron MidJay...,във студио "Naleraq"-Illulissat-Greenland!

Специални благодарности на Native! :):)хахаха! Благодарности и на на6ия приател Данчо,по-известен във форума като visiondann за вдъхнивението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Paskallero,

забравил си да ни кажеш лейбъла или поне заглавието на парчето с тоя твой приятел женен Миро. Лейбъл Paskallero или Миро не видях... моля поясни! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, казвайте по нещо все пак и за стила, та всеки да си прецени дали иска да чуе или не - аз лично нямам намерение да си губя времето с никакви жици примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям!

Аз също не искам да смъквам някакви джазове, фюжъни, регета, боса нови и прочее. С бавна интернет връзка съм и бих смъквал само Метъл.

Мисля, че е добре да пуснем такова искане към модераторите в раздел "Предложения". Да изискват от постващите авторска музика да си описват нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих глупоста,първо да напи6а темата ,а после да се опитам го кача в Gmail-a! :)

Но връзката се разпадна.До няколко часа 6те е там. :)

Който очаквa метъл да не си губи времето.Много сте мили :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих глупоста,първо да напи6а темата ,а после да се опитам го кача в Gmail-a! :(

Но връзката се разпадна.До няколко часа 6те е там. :)

Който очаквa метъл да не си губи времето.Много сте мили :happy:

:green: :green:

 

Друг път не я прави ... :(:):):D

 

:wall: :wall: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратихме пар4ето.Най-сетне :happy:

Можете да го 4уете w Gmail-a....

А'ре със здраве!

 

 

Баси!Не мога да разбера 6то не го виждам в inbox-a na Gmail!? :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехехее ..... името му подхожда ..... браво момчета разнообразихте още повече стилово форума .... мен ми хареса , макар че едно, две солца на клавир или пияно хич няма да са излишни .... е поне аз така мисля:godbless: .... с нетърпение чакам още :happy:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:headbang: нещо ново за този форум.Чак ми се допи водка :) .Браво момчета :)

Благодаря! :D

Мислех да направя не6то по-така....бързо и "спортно" :D ....,ама си помислих,че някой може да го приеме като "надбягване по вертикала" :D

Моя приятел Jeremy знае от кога това парче ми се върти в главата,и ми е интересно дали 6те му хареса този вариант :think: чакам да напи6е два лафа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкефи ме,

заприлича ми малко като тръпка кавъра на "You're a Mean One,Mr. Grinch" на Dweezil Zappa от Automatic албума.Но ми хареса определено леко блус/кънтри-американа/джаз инфлекцията.Яко!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкефи ме,

заприлича ми малко като тръпка кавъра на "You're a Mean One,Mr. Grinch" на Dweezil Zappa от Automatic албума.Но ми хареса определено леко блус/кънтри-американа/джаз инфлекцията.Яко!

 

Владо

Ами,Благодаря ти Владо! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.