Jump to content
Българският форум за музиканти

Раждането на хищника от Русе


Recommended Posts

Темата се разчиства от ненужните коментари около Кремоната или Орфеят, които се появиха като офтопик. Моля, не спамете хубавата тема на човека с излишни коментари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък да питам само освежаване на бас-метли дали предлагате и по-точно искам "картинка",която имам само като модел и разбира се колко ще ме погъделичкате?

Поздрави,Джокич.

P.S. Хвала за цялото дело,с което сте се заели,заслужава си наздравето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,ако трябва да се нарисува може да се обърнеш към IVITA от форума.За сега мога да ти предложа освежаване със стикер 100лв.Пусни снимки на желанието ти,независимо от това,дали те устройва цената на услугата.За инфо,какви са модните ориентации в момента и какви са предпочитанията на клиентите.

 

С уважение RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

БЛГ.Имам от този модел в жълт цвят.Изработили сме модел за тунинг и работим в/у него и още два модела.Ще има снимки след като ги завършим,защото нещата постоянно търпят изменения.

 

С уважение RDG

 

МодЕдит: Не цитирай предишното мнение, подразбира се на кого отговаряш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RDG, аз като твой фен и съгражданин искам да те попитам можеш ли да ми намериш материал за къстъм маска, както и 6 броя пружини за орфейски бридж, както и стар нът (кремонски)

Редактирано от Viper-X
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, ако може другата седмица дай координати да се свържем, че свърших финансите днес - за седмицата, като си напазарувах части за творението ми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, би ли ми написал само ориентировачно колко пари ще ми земеш за пластмасата за маска + пружините + нът + ъ-ъ-ъ-ъ-ъ такива за колан

 

ПП. Мене само ми трябват материалите идеята е сам да си направя китарата

 

Мечтата ми е да стана и аз лютиер ;]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да ти струва,щом ще си ги изработиш сам.Ще те насоча какво да използваш и от къде да го закупиш.

 

Поздрави RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

Реализиране на един проект изцяло от български дървен материал

 

Тяло:орех

 

izq4pi.jpg59zog5.jpg2im9slt.jpgv6qjnt.jpg

 

 

Поздрави RDG

Редактирано от rdg_design
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.