Jump to content
Българският форум за музиканти

Digitech Bp50


vhcs

Recommended Posts

Здравейте фенове на ниските тонове,

 

мота ми се един процесор из краката които не ми трябва от доста време на сам и мисля да го подаря. Става дума за Digitech BP50

BP50_2.jpg

Та с голямо удоволствие бих го харизил на някой на който би му свършил работа.

 

Разбира се цялата история има и изисквания:

 

1. да си все още в образователната система - ученик, студент .. няма занчение, може и професор да си, важното е да си в образователният кюп :icon_shithappens:

 

2. тая баничарка (не е камьонче - повече може ... поне теоритично ... :wallbash: ) от тук нататък не се продава :rocker: ( :wallbash: убийството обаче е позволено)

 

 

еми това е ... с удоволствие бих я предал лично на следващият собственик на следващата форумна среща ако той е от София, но не и проблем да я пратя и с куриер.

 

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм кандидат.Студент съм от Пловдив, но имам доста познати в София така че може или по тях или лично да дойда да черпя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво :)

похвално за инициативата

не са много хората, които така драговолно си раздават нещата за без пари :)

покривам условието, но на този етап не ми е нужна подобна джиджавка, та да го вземе човек, на който ще му върши работа :help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих се кандидатирал, но така пък хич без пари малко (не малко ами много) крива работа. Така или иначе съм си свикнал без джиджавки до сега, но ми предстоят записи и малко или много би се подобрил гласът на Стага :help: Тъй че ако няма някой, който наистина си мечтае за такава придобивка, мога да бъда смятан за резерва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да го вземе човек, на който ще му върши работа

точно това ми е идеята. седи и събира прах от 1год на сам, не е кой зане какво ама и за хвърляне е грехота ... а и не ми се разправя да го продавам

 

... за сега има само един кандидат ... ще изчакам още 1-2 дена и го отнася тоя на който най ще му върши работа и ще му трябва ... как ще го реша това не ми е много ясно ама ще се постарая да съм честен към всички

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така трябва - нещата трябва да се използват, докато им е време.

Дано не се намери пак някой дебил да пита защо трябва да използваме процесори втора употреба, особено когато ги и подаряват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се кандидатирам.

Студент съм от София и ще ми върши добра работа.

Ох, от 2 години мечтая за някакво процесорче за бас...

 

П.П.: Поздравления и за самото начинание. :):cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това с образователната система направо ме разби!

идеята е много проста - студенти и ученици обикновенно нямат достатъчно финансови средства да финансират подобни екстри - та затова е това изискване. Който бачка се предполага, че изкарва кинти и че може да си позволи такива играчки.

 

за сега са 4ма кандидатите и всички изпълняват критериите. написал съм едно скиптче където съм добавил имената. натискам едно копче и на база случайна функция компа плюе кой го отнася - мисля че така е най-чесно.

 

Мисля в понеделник да стартирам тегленето ... може още някой да прояви желание до тогава.

 

Поздрави и приятен уикенд

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Алекс!

 

браво за инициативата!

 

Според мен, за да няма сърдити помоли кандидатите да ти пратят някакво парче изсвирено от тях на бас. Това ще значи най-малкото, че имат и бас. А ти все пак искаш да го подариш на човек, който има бас нали ?

По това кой как се е справил можеш да си харесаш един от всичките.

 

още веднъж поздравления

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааааand the winner isssssss .... цък

 

walkabout

 

ааа честито и с кеф да му напукаш канчето от свирене !

 

Еми това е ...

 

аре живи и здрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.