Jump to content
Българският форум за музиканти

Саксофони в Ebay


Recommended Posts

Привет на всички.

От известно време се оглеждам да си купя алт саксофон.Нямам големи претенции тъй като искам да се науча да свиря за собствено удоволствие.Намирам разни оферти в Ebay,най-вече немския и френския(Има и в американския,но там имам горчив опит така,че засега го оставям).Има ли някой опит в купуването на музикални инструменти от Ebay и може ли да споделите нещо по въпроса.Гледам някакви нови саксофони Carl Graser (или нещо подобно) за суми от около 160- 170 евро.Знаете ли нещо за качеството им.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът в .ДЕ е, че много малко ползват ПейПал, а банковите трансфери имат такси и разходки доста.

От друга страна от Европа нямаш мито/ДДС проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Привет на всички.

От известно време се оглеждам да си купя алт саксофон.Нямам големи претенции тъй като искам да се науча да свиря за собствено удоволствие.Намирам разни оферти в Ebay,най-вече немския и френския(Има и в американския,но там имам горчив опит така,че засега го оставям).Има ли някой опит в купуването на музикални инструменти от Ebay и може ли да споделите нещо по въпроса.Гледам някакви нови саксофони Carl Graser (или нещо подобно) за суми от около 160- 170 евро.Знаете ли нещо за качеството им.

Благодаря.

 

Аз съм в ДЕ, мога да ти донеса евентуално нещо, ако си го купиш, но трябва да си сериозен със парите. Прибирам се 2 пъти в годината =най сигурно май месец.

 

Но мой съвет, не си купувай нищо китайско и ново/ вече 1 тромпет върнах, това са боклуци, по добре нещо ползвано но американско или немско :)

 

виж също за употребявани>

www.quoka.de

 

tam napishi: saxophone

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравей казвам се Станислав и съм тромпетист от скоро свиря на сакс.Искам да ти споделя опита си.Не си копувай сакс който не си пробвал .Вземи си от България имам приятел който продава Алт Мартин модел на Чарли Паркър ако ти говори нещо името Сумата е към 1000 лв и знам че е след основен ремонт от най добрия майстор в София Колев . А те не са много в бг.Ремонта на сакс почва от 300 до 800 лв ,сега трябва да си копувам друг саксофон защото ремона на моя е 500лв но общо взето няма значение какъв е сакса важно е всичко да му функционира,но за да издържи повече ,Давам ти номера на Данаил Ненков 0878175633 Русенски джазмен Успех драсни му смс има скайп може да си поговоте и да видиш сакса и да го чуеш най важно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.