Jump to content
Българският форум за музиканти

Раздел за духови инструменти


Recommended Posts

Мисля че трябва да има задължително раздел за духови инструменти. Това че не вали от тръбачи във този форум е достатъчно показателно. Просто някой свирещ на духов инструмент, като влезе и не намери ама абсолютно нищо което би го заинтригувало относно инструмента му, естествено че не би влязъл повече във форума. Мисля че този въпрос е важен за да няма пренебрегнати - все пак форума е за музиканти, а не за точно определен тип музиканти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен. Духовите инструменти особено сакса, тропмета, обоя поне за мен притежават невероятна магия и ако има повече такива хора тук ще добре да научим по нещо от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен. Духовите инструменти особено сакса, тропмета, обоя поне за мен притежават невероятна магия и ако има повече такива хора тук ще добре да научим по нещо от тях.

Има един човек който свири на обой и един двама гайдари. Ако не се лъжа и тромпетисти имаше. Според мен разделът ще е мъртъв. Ако дойдат повече хора, си е направо наложително, но засега не мисля, че ще има много смисъл. Ако имат желание ще си отворят една тема в Говорилнята, примерно "има ли тука духачи във форума? " :blink: (имаше такава тема) и тогава ще се отвори раздел... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз навремето със свещ търсих тромпетист/ка, ако не вярвате, вижте най-първите обяви, да видите как никой не ми отговори :unsure: :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберат 5 човека, които свирят на такива инструменти и се аргументират защо им е такъв форим - веднага им го отварям.

Системата "дай да направим един такъв раздел за да може като дойдат еди кои си да имат какво да правят" не ме кефи.

Нека хората, които свирят на духови инструменти пъро да попишат малко във раздел "Други инструменти" и тогава ще помислим по въпроса :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберат 5 човека, които свирят на такива инструменти и се аргументират защо им е такъв форим - веднага им го отварям.

Системата "дай да направим един такъв раздел за да може като дойдат еди кои си да имат какво да правят" не ме кефи.

Нека хората, които свирят на духови инструменти пъро да попишат малко във раздел "Други инструменти" и тогава ще помислим по въпроса :unsure:

Струва ми се разумно. Дано да се намерят достатъчно хора.

 

 

 

 

ТРЪБАЧИ ОТ ВСИЧКИ ФОРУМИ - ОБЕДИНЯВАЙТЕ СЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.