Jump to content
Българският форум за музиканти

"orpheus"


Recommended Posts

Ето едно парче от албума ми

с различен аранжимент от преди малко. :happy:

http://dimitar.audioshot.net/music/Orpheus.mp3

 

Благодаря за слушането!

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Леле, Мите... яко родопската си го докарал!

И с тея ривърби... малиии, сякаш слиза самия Орфей от планината - Родопа планина!!!

 

Ех, как хубаво ти звучи китарката! Направо ме надъхва...

Особено с тая увеличена квартичка на 38-та секунда дето заменяш очакваната мелодичност, позната ни от фолклора. Ама признавам си, момента, когато го махна ривърба просто откачих.

Аз много се кефа на такива контрасти. Нарочно ли си го напрайл или просто ти е изключил ефекта!? (Знам че е нарочно, то си личи и по осминките на фуса детопочват тогава... бравус). Някак уютно ми стана, като махна ривърба!

 

С тия странични фазирани звуци напомняш леко на звука на една мног олюбима на мен група: http://symbyosis.com

Ама те са по-тежички така! Кат за мен са!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: супер мноооооогоооо ми хареса...супер яко е... :bravo::bravo: ...аз лично бих вкарал с една идея повечко фолклор...но и така си е мивкокъртач....и интрото е много влизащо...хващате за ушите и ти казва слушай!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука Иво оти те изкефи

ти пускам асъл парчето с едно солце

http://dimitar.audioshot.net/music/OrpheusMIX.mp3

 

Па може и на некой друг да му допадне :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И новата версия е не по-малко добра от предната или по-предната...

Аз си мислех обаче, че верно ша е някакъв друг микс-стил...

Нещо са провокирах и ша взема да извадя старите дискове да пусна някои мои опити в миксирането на различни стилове (идеите са си мои де).

 

Уха! Яки умалени арпежчета... и обърнатите семпли от фона. Аз много се кефа да си слушам и Whookam, но обърната. Devin Townsend си ми е любимец от доста отдавна. Голям изрод! Литл Стиви Ваи също... ма аз съм се отказал да ги гоня. Абе има нещо друго, което прави музиканта, музикант. Не са лудите тренировки на скали, арпежи и пр. някаква проява на съзнанието е и... абе като намеря думите ша ги постна. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-а-а... това вече заприличва на една моя "трилогия"...

От една идейка си напрайх баладка, ултра тежка парчотина и нещо като прог-транс електро-зомби!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-а-а... това вече заприличва на една моя "трилогия"...

От една идейка си напрайх баладка, ултра тежка парчотина и нещо като прог-транс електро-зомби!

:bravo::bravo:

Hahah :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво! предишната ти версия на парчето беше много хубава но това наистина е прекрасно! много се кефя на такава музика и евала че си се захванал да праивш такова нещо! българи сме все пак и трябва да покажем че и нашата музика не е за изхвърляне и има много възможности откъм аранжимент и изпълнение! :unsure:

 

ам малко едит: не че разбирам много от тия работи, но не би ли станало ако вместо тези тупанчета в началото сложиш тъпан? така според мен внушението ще е пълно!

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.