Jump to content
Българският форум за музиканти

Аранвименти за ПА50


mupcku

Recommended Posts

Здравейте, имам от скоро па50 и просто работата ме принуждава да ползвам и свиря поп-фолк.Ако някой има готов аранжимент, говорч без соло, само "оркестър" и да се свири върху него, на по-известните поп-фолк хитове ще съм му благодарен да ги сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам от скоро па50 и просто работата ме принуждава да ползвам и свиря поп-фолк.Ако някой има готов аранжимент, говорч без соло, само "оркестър" и да се свири върху него, на по-известните поп-фолк хитове ще съм му благодарен да ги сподели.

 

Не разбирам много, обаче доколкото съм следил подобни дискусии, такива аранжименти си ги пазят фолкаджиите много свидно :punk_guitar: Трдуно ще намериш нещо така да ти даде някой безплатно... Най-много срещу размяна, обаче и в такива случаи се намират тарикати да ти предложат нещо, ти да им изпратиш твоите и те след това да се покрият. До голяма степен културата на хората в тази сфера е такава, после казват, че не трябвало да съдим за хората от музиката, която слушат/свирят, ама аз съм си музикален сексист, признавам го, модераторите може да ме затрият, ако желаят :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хубаво де.По принцип съм съгласен-винаги съм давал информация на колеги-говоря за стилове,бленди и така нататък.Обаче колега обясни ми-как да дам нещо което аз съм си го правил за мен.В смисъл че за една тъпа песен на Пресрана-разбирай Преслава,си играя по 6-7 часа да си направя стил който максимално се доближава до оригинала.И после някой наготово-дай.Ами седни и си го направи.Като не можеш-оди копай царевица или стани водопроводчик.Аман от синбеци и готови миди файлове.Купил си човека самосвирка и оп-музикант.После-колеги дайте...

Модераторите ако искат да трият-такова ми е мненито-сори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Здравейте, имам от скоро па50 и просто работата ме принуждава да ползвам и свиря поп-фолк.Ако някой има готов аранжимент, говорч без соло, само "оркестър" и да се свири върху него, на по-известните поп-фолк хитове ще съм му благодарен да ги сподели.

пишо по скайп (bak6i6a) аз ще ти пратя,защото знам какво е и аз бях така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де.По принцип съм съгласен-винаги съм давал информация на колеги-говоря за стилове,бленди и така нататък.Обаче колега обясни ми-как да дам нещо което аз съм си го правил за мен.В смисъл че за една тъпа песен на Пресрана-разбирай Преслава,си играя по 6-7 часа да си направя стил който максимално се доближава до оригинала.И после някой наготово-дай.Ами седни и си го направи.Като не можеш-оди копай царевица или стани водопроводчик.Аман от синбеци и готови миди файлове.Купил си човека самосвирка и оп-музикант.После-колеги дайте...

Модераторите ако искат да трият-такова ми е мненито-сори.

колега..За 6-7 часа ще ти направя 2 миди файла ,.така,че да не разбереш дали е оригинал или не...пък ти ми говориш за 7 часа за стил.Ами като гледам как издават нови песни--по около 30 на месец,за да си актуален трябва да спиш на клавира,а?Хайде стига с "кофти"изказвания ..колко сме добри и колко можем.....Ако можеш-помогни,ако не-не пиши само глупости!

Редактирано от jordanil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де.По принцип съм съгласен-винаги съм давал информация на колеги-говоря за стилове,бленди и така нататък.Обаче колега обясни ми-как да дам нещо което аз съм си го правил за мен.В смисъл че за една тъпа песен на Пресрана-разбирай Преслава,си играя по 6-7 часа да си направя стил който максимално се доближава до оригинала.И после някой наготово-дай.Ами седни и си го направи.Като не можеш-оди копай царевица или стани водопроводчик.Аман от синбеци и готови миди файлове.Купил си човека самосвирка и оп-музикант.После-колеги дайте...

Модераторите ако искат да трият-такова ми е мненито-сори.

колега..За 6-7 часа ще ти направя 2 миди файла ,.така,че да не разбереш дали е оригинал или не...пък ти ми говориш за 7 часа за стил.Ами като гледам как издават нови песни--по около 30 на месец,за да си актуален трябва да спиш на клавира,а?Хайде стига с "кофти"изказвания ..колко сме добри и колко можем.....Ако можеш-помогни,ако не-не пиши само глупости!

на същото мнение съм, ако мжеш помогни! ако не просто не пиши :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
аз мисля че имам но за pa 80 незнам дъли ще ги чете pa 50 ако решиш пиши на скаип : ves_es

здравеите даите хоро и раченица за корк ра-80 благодаря предварително скаип-silvio7760 рошта(slavidimitrov1@abv.bg)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.