Jump to content
Българският форум за музиканти

Angelina


Recommended Posts

Здравей и от мен,може би не си ме срещала из форума защото пиша само по изключение,тоест ако съм много силно впечатлен от нещо.Имаш много секси глас,слушах To Many Tears и направо ме разтопи.Пожелавам ти да направиш това,което на теб ти се иска,но все пак не бъди прекален егоист,таланта е за да радва другите хора,не само собственика му :blink: ...поздрави и приятни мигове във форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:happy: ^ Наистина не съм те засичала, Smokejack.

Къде го измисли тоя секси глас точно па на това парче? Аз като си го самослушам..., не си действам така...

А иначе си прав за смисъла на таланта... (Таман се опитвах да убедя участниците във въпросната тема, че моето пеене няма "монументална" стойност.)

Благодаря ти за радушния прием! Надявам се да взема приятни мигове от форума и... да ги върна "с лихвите"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен!

...

Представянето ти определено буди любопитство и интерес.

 

Две неща ми направиха силно впечатление:

 

"...Мадона - за триумфиращото бездарие..." и "...гурбетчийско-ресторантските оферти не ме касаят..."

 

...В това за офертите...сме на една вълна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като с 1600 секунден дилей казвам едно голямо привет от нас :) Радвам се, че все още има свежи хора, които идват да се забавляват и да си говорят с нас. Както каза Боби(Гарвана, както се е представил, ние сме все същите скучни и безинтересни хора), та рядко се намира по някой, който да се весне да обели по една дума с нас :)

Ако има нещо, с което да помогнем питай. Сред нас все има по някой, който да може да ти сподели опит, а дори и директно да ти помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Привет ангелогласна, Ангелина!

 

 

П.п. Значи, така поставено, всъщност се троuмиш, Ивелине. :punk_guitar:

Редактирано от Kurt Uvash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май не, защото ги прехвьрлям и трите от лявата 1/2 на мозька в дясната. Така сьзнанието ми е разделено на две, от което "двоумя".

 

п.п. Поздрави момичето само за да ме "хапнеш"? Маниак си! :punk_guitar:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, логическия дял е в лявата половина мисля... А поздравих Ангелина, че чак сега видях представянето ѝ и ме кефи дуета и с BlackBird. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно, че двама се карат за нея! :offtopic-001:

За това аз само ще се усмихна, понеже е евтин начин да си подобрим вьншния вид! ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, станала съм известна, без да разбера... :slap:

 

Реших да започна отговора от това изречение:

Здравей, ... двуомя се м/у сладуранка, калпазанка и палавница! ;)

 

Здравеееей,

Едно време, когато бях, хм... по-малка, ми казваха, че разсъждавам прекалено зряло за годините си.

А сега ти си ме удостоил с едни квалификации. ;)

И от тях лъха една непринудена доза инфантилизъм.

От това съдя, че възрастовите изменения при мен са настъпили и... пораженията са тежки.

:hysterical::hysterical:

--------------

@Kurt Uvash ще се съгласи - в характерен стил на безкомпромисност и прямота.

(Аз пък ти харесвам "чалга-попадението", драко такава! :greenangel: Да го продадеш още пет пъти, за назидание на всички идиоти!)

--------------

Сега ще си сипя портокалов сок и ще му добавя "няколко градуса".

Днес явно е ден за катастрофически житейски равносметки.

 

Слагам табела от външната страна на вратата:

Don't distrub...

 

Шшшшт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.