Jump to content
Българският форум за музиканти

Gary Moore - Parisienne Walkways


Fender_str

Recommended Posts

Еми това е звука не е първа хубост а и пообърках малко :greenball:

http://forum.muzikant.org/index.php?act=po...w_post&f=43

Е какво,няма да бъркам само аз. :offtopic-001: Това ми е любимия инструментал.Не е много добре, но ме кефи колко си смел, за което получаваш от мен това :bravo: Успех. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам само на мен ли така ми се струва,но особено в началото ми фалшивее китарата, бендовете ли не са точни или друго, но има нещо ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Не знам само на мен ли така ми се струва,но особено в началото ми фалшивее китарата, бендовете ли не са точни или друго, но има нещо ...

 

явно повдигането не е точно :D иначе кавъра е добър,браво! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошия саунд е единствено заради две неща: кофти дисторшън и не особено сполучливо миксиране.

Казвам го най-доброжелателно, де, не казвам, че ще го изсвиря по-добре :huh: Дисъра има прекалено брайтнес и реже доста. Предлагам да намалиш високите и драйв нивото. Относно миксирането - китарата ми се струва прекалено силна спрямо бекинг трака. Относно това предлагам да я намалиш с ~2dB.

Вярно е, има няколко фалшиви момента, но си личи, че се усещаш и се опитваш да оправиш ;) Важното е, че ги чуваш, страшното при фалшивото свирене е ако не чуваш кога е фалшиво. Другото е въпрос на технически грешки, които се изчистват с практика.

 

Поздравления все пак за това, което си постигнал! Изброих само недостатъците, но кавърът ти има и много предимства, най-голямото от които е, че си вложил така необходимата емоция и това си личи :) Дори дет метъл оувърдрайв да беше сложил на китарата пак щеше да се усеща, но ако го презапишеш, вземайки впредвид коментарите ни ще си достигнал поне едно ниво нагоре в много отношения :)

 

Пожелавам ти успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.