Jump to content
Българският форум за музиканти

Акустична глемарска баладка - джем


BlueZone

Recommended Posts

Благодаря на всички за страхотните отзиви... :greenball: радвам се наистина много защото това парче е наистина великолепно и заслужава човек да го усети по свой начин и да се включи...Ултрамега много мелодично си забил супер е! На места ми прилича на маестро Сатриани - който ми е голям любимец принципно и винаги ще се изкефя на лека забежка към него и често ги пускам такива в джемовете :thumbs_up: Поздрави на всички! :punk_guitar:

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стар опит по темата. Доста клатене има, но (доколкото си спомням) беше записвано в доста нетрезво състпяние...

 

Качеството на записа ми е пословично :)

 

Summer Rain

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Браво на всички, много се изкефих докато следях мислите на всеки, а и се амбицирах да се включвам тука въпреки скромните си възможности.

Страшно ми хареса изпълнението на Телериг, вокалите на Ачо и Ангелина, а си представям какво би станало и с двата... също и солото на Black Bird е много добро, там чух това, което и аз искам да постигна, а именно, това избързване или забавяне спрямо основния ритъм, което е много красиво и в него се вижда личността на свирещия - в солата на Фрушанте може да се чуе понякога...

С една дума страхотно и браво на всички

Редактирано от pekotzvetkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еиии много яко сте забили хора :cheers2: обаче ви чух след като записах моя варянт за да не се повлиая от някои :)

Поздравления за инструментала страхотен е помислих си каквото и да запиша от горе ще го разваля но не се здържах :rockon:

http://media.putfile.com/Sumer_Rain

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми хареса тона :) с какво записваш? :)

Директно в компа процесор VOX ToneLab Le и китара Jackson със EMG-HZ адаптори (обаче само докато стане готов моя Fender :thumbs_up: ) Софтуера е samplitude 7.0 professional никаква обработка не съм правил след това на записа :girl_witch:

Редактирано от pepata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много як джем , поздравления за всички участвали , като ви чух нещата и мен ме напъна , но аз съм използвал 2 вече готови трака (дано не ми се разсърдят Angelina и mengel) и съм свирнал едно солце на бас , което не е нещо особено , но е от сърце :greenangel: , монтажа е малко груб , ама нямаше как иначе да стане .

 

 

тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.