Jump to content
Българският форум за музиканти

Bc Rich Warlock ІІ


SLASH588

Recommended Posts

Aбе Death Crusher Говориш абсолютни глупости! Вземи се малко в ръце и не заблуждавай хората!

 

и аз съм на твоето мнение :punk_guitar:

 

Реших да си взема от България китара защото открих че най-добре да я чуеш и пипнеш.

Благодаря на всички които ми помогнаха :punk_guitar:

 

Откри или аз ти го казах?

А после си на мнение,че говоря глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като го писах и си виках да кажа ли много хора са ми го казали ама накрая го оставих иначе признавам ти каза нещо полезно :punk_guitar::punk_guitar:

И спокоино не ми е дошъл акъла от тебе просто това(бс рича) вариянт.

Редактирано от SLASH588
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го писах и си виках да кажа ли много хора са ми го казали ама накрая го оставих иначе признавам ти каза нещо полезно :bravo::bravo:

И спокоино не ми е дошъл акъла от тебе просто това(бс рича) вариянт.

 

:):):bravo:

Между другото няма да откриеш BC RICH в България.

Никой не внася.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внася ги ФОРТЕ МЮЗИК Благоевград !

Звъннете да попитате, кои модели очакват сега с новия внос.

За справка прилагам сайта им:

http://fortebg.com/products_bg.html

 

ПС: Те са и официабните вносители на Стагг за БГ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си вземеш BC Rich ще свириш само метал а с Les Paul може да свириш всичко а и BC Rich са с много по неудобна форма.

 

Значи, мислех да си замълча,ама като видя подобни постинги и ..... не мога да се сдържа!

Имам всевъзможно различни по форма китари, но Уорлък ми е може би най-удобната за свирене. Не мисля че съм по-сбъркан от китаристите с 2 и половина години стаж, защото свиря от 19г....

 

А относно свиренето на различни стилове с дадена китара, все се каня да пусна един запис, който имам от преди време свирейки кънтри на Б.С.Рич! Пък тогава ми разправяйте с каква китара какво можело да се свири! Няма да споменавам какъв злобен грайд кор забиват някои групи с телекастъри...

 

1.На теб може да ти е удобна,но на други може да не е!

2.И аз мога да свиря Death Metal и Trash на Fender Squier или Telecaster,но не е същото ако го свириш на BC RICH,защото те са си предназначени за такива стилове.Адаптерите на BC RICH звучат много по-металски от Fender Squier или Telecaster.Вярно е че може да се сложат металски адаптери на Fender Squier (пример),но недостатъкът ще е това,че фендера е с 21 прагчета а BC RICH е с 24.

3.Пишеш глупости без да разбираш.

 

Естествено, че говоря за себе си. Но ти си тоя, който казва на xората да не си купуват Б.С.Рич защото били много неудобни.

Убеден съм че свириш Trash :)

3 ще се направя че не съм го видял, че ще накараш много хора в тоя форум да ти се смеят.

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и аз не съм съгласен, че с BC Rich може да се свири само метъл или друга твърда музика...няма такова нещо...всяка марка предлага и други модели, и не би трябвало да се слагат под общ знаменател...

по принцип формата, адаптерите и материала са определящи, и някой марки китари са известни с това че правят добри китари за хард рок и метъл, други за пънк, блус или рок, но не мисля че има такова правило, че с даден модел се свири определен стил...

..иначе би трябвало да си вземем по един Джаксън за траш и блек, един Ибанец за прогресив или метълкор, БС Рич за дет метъл и един Фендер за блус и рок...или един Лес Пол или негово копие за всичко останало, за това че някой казва, че е 'универсален'...глупости...а има и толкова много ефекти с които може просто да се накара китарата да зазвучи както си искаме..

 

Иначе хубаво, че най-накрая някой предприемчив търговец се е сетил да внася и бс ричове в БГ... защото китарите от тази марка са по-добра алтернатива на това което в момента се предлага в някои магазини, като естествено цената зависи от качеството...така поне хората ще могат да пробват дадения модел и да преценят устройва ли ги или не, удобни или не, става - не става , а не да се влияят от чужди мения и разни музикантски предрасъдъци и погрешни схващания...

Редактирано от Packo Packomirov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@DeathCrusher

1.Формата си е удобна! В случая няма "ако" и "според зависи" и ако си си го помислил - не нямам такава китара.

2.Thrash се пише. Squier и Telecaster са 2 различни...хмм...неща... Squier е отдел или подфирма на Fender(не знам точно как да го нарека), който/която произвежда китари от по-нисък клас, докато Telecaster е модел на Fender и съответно Squier.

3.Човека свири от 19 години...мисля, че това е предостатъчно поне, за да започне да ги поразбира тея работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)@DeathCrusher: Човече, внимавай със думите си. Изобщо прочете ли какво ти написа човека? Да не би да си на неговото ниво, че да се заяждаш с него, да не би да си свирил 19 години?

 

Уважавай останалите съфорумци. :lol:

 

РЕДАКЦИЯ:

 

:hysterical::greenball::greenball:

Между другото няма да откриеш BC RICH в България.

Никой не внася.

 

Не си прав.

Редактирано от Metalix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и аз не съм съгласен, че с BC Rich може да се свири само метъл или друга твърда музика...няма такова нещо...всяка марка предлага и други модели, и не би трябвало да се слагат под общ знаменател...

по принцип формата, адаптерите и материала са определящи, и някой марки китари са известни с това че правят добри китари за хард рок и метъл, други за пънк, блус или рок, но не мисля че има такова правило, че с даден модел се свири определен стил...

..иначе би трябвало да си вземем по един Джаксън за траш и блек, един Ибанец за прогресив или метълкор, БС Рич за дет метъл и един Фендер за блус и рок...или един Лес Пол или негово копие за всичко останало, за това че някой казва, че е 'универсален'...глупости...а има и толкова много ефекти с които може просто да се накара китарата да зазвучи както си искаме..

 

Иначе хубаво, че най-накрая някой предприемчив търговец се е сетил да внася и бс ричове в БГ... защото китарите от тази марка са по-добра алтернатива на това което в момента се предлага в някои магазини, като естествено цената зависи от качеството...така поне хората ще могат да пробват дадения модел и да преценят устройва ли ги или не, удобни или не, става - не става , а не да се влияят от чужди мения и разни музикантски предрасъдъци и погрешни схващания...

 

Какво повече да ви обяснявам незнам.

Това си е мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внася ги ФОРТЕ МЮЗИК Благоевград !

Звъннете да попитате, кои модели очакват сега с новия внос.

За справка прилагам сайта им:

http://fortebg.com/products_bg.html

 

ПС: Те са и официабните вносители на Стагг за БГ :)

 

Извинявам се.

Явно има BC RICH и в BG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::):)

Между другото няма да откриеш BC RICH в България.

Никой не внася.

 

Не си прав.

 

...би било хубаво да говорим за официален вносител за БГ...иначе всеки може внася китари по поръчка и да си слага по 100, 200 и повече лева надценка за комисионна и др. такива...

...най-малкото би трябвало цените да са както на производителя (както е при вносителя на Ибанец за БГ) или с минимална надценка и да има избор от пълния каталог от актуални модели...

Редактирано от Packo Packomirov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го писах и си виках да кажа ли много хора са ми го казали ама накрая го оставих иначе признавам ти каза нещо полезно :D:bravo:

И спокоино не ми е дошъл акъла от тебе просто това(бс рича) вариянт.

 

:lol::):)

Между другото няма да откриеш BC RICH в България.

Никой не внася.

 

човек ти добре ли си с главата :blink: казал ли съм че има bc ritch в България :blink:

Се тая ако може някои модернатор да клолзне темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го писах и си виках да кажа ли много хора са ми го казали ама накрая го оставих иначе признавам ти каза нещо полезно :D:bravo:

И спокоино не ми е дошъл акъла от тебе просто това(бс рича) вариянт.

 

:lol::):)

Между другото няма да откриеш BC RICH в България.

Никой не внася.

 

човек ти добре ли си с главата :blink: казал ли съм че има bc ritch в България :blink:

Се тая ако може някои модернатор да клолзне темата

 

Bob Rock каза че ги внасят в BG.Тоест има тук

Не се заяждай напразно ми чети!

Редактирано от Death Crusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе най-добре си затваряйте устите повечко

 

Типа на форума е като на библиотека - четенето е с предимство, а на многото безсмислено говорене се гледа с лошо око

 

Най-добре да не се пише повече по темата, докато се заключи

 

И не мисли да ме апострофираш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.