Jump to content
Българският форум за музиканти

Alice In Chains Them Bones


SandoBG

Recommended Posts

Ами понеже съм на вълна AIC, реших да направя кавър на тази страхотна песен.

Както винаги вокалите остават най-трудната част, ама и батко Layne(RIP) не ни е оставил варианти :greenangel:

Както и да е....BANG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ +1. В китарно отношение шапка ти свалям, наистина много добре. Във вокално също много добре си се справил, но произнасянето на думите ти куца(интонацията). Но иначе, страхотен кавър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на групата съм супер радостен за парчето. Китарите са направени добре(изсвирени са точно), звука на записа не го коментирам, защото не това е целта на този раздел, но във вокалите има грешни тонове( напр. всяко АА-а-а-а-а-а ), както и двугласа на припева. Но иначе евала. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за вашите коментари и конструктивни критики. Знам, че има какво да се желае повече, особено във вокалите (те са ми най-слабото място, не че във китарите съм много добър, но все пак съм по-добър от вокалите). Та...

 

Scavenger, братле, абсолютно си прав за звука. Просто съм пробвал друг вид записване и то така се получи. И да ти кажа, много съм зле със звукозаписването. Ползвам един стар 4-track TASCAM (с касетка :hysterical: ), даже нямам никаква (компютърна) програма за запис. Ще се опитам да презапиша песента...

 

BlueZone, Додо, DJ SKRATCH,, прависте отвсякъде, има неверни тонове, сега като се позаслушах - има различия с оригинала. :punk_guitar: Ще се опитам да ги оправя. Само АА-а-а-а -тата(A - ла) ми се сториха верни (даже съм го пускал заедно с оригинала и ми звучаха еднакво), не знам, може би трябва октава по-нагоре? А двугласа на припева - ще трябва да поработя върху това...

 

Пак ще има работа... :slap:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ +1. В китарно отношение шапка ти свалям, наистина много добре. Във вокално също много добре си се справил, но произнасянето на думите ти куца(интонацията). Но иначе, страхотен кавър!

Мисля че Blue Zone имаше в предвид друг вид интониране :)

Кавърът ме кефи много . :rockon:

Е ,ако беше съвършено нямаше да е интересно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.