Jump to content
Българският форум за музиканти

Http://plamenguitars.allreal.net/


Recommended Posts

Това не е ли Пламен от Асеновград?

Той е един от много малкото майстори на ел. китари ,които знаят какво ще правят когато започнат една китара.Може често да бави клиентите си но от ателието му не излизат "полуфабрикати" .Не прави компромиси с качеството на частите а избора му на материали винаги е от позицията на естет и творец.

Налбантов да не си си поръчал тази китара от него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина съм ОЧАРОВАН. :D

 

На външен вид (дори и работен) китарите изглеждат страхотно... с много усещане и финес са направени и дай Боже да се правят така. Никога не съм знаел, че такива хора-майстори има в България. Но не се учудвам като го виждам този Пламен Иванов какви ги майстори. Бих си поръчал китара при него. Но не знам как се държат във времето неговите произведения?!

 

Мисля, че е готино да ти направи китара с твое лого и т.н., но и тя да е издръжлива! Не само да изглежда прекрасно. Много картини, страхотно нарисувани съм виждал, но се лющат още на 2-рата година. Не говорим само за качествени материали, а и за качествено изпълнение.

 

Дано да му се наложи името на майстор и да си остане такова и след 10 години най-малко. Направиха ми страхотно впечатление китарите с цял гриф! Тези с винтовете на грифа към тялото по принцип са ми изглеждали с "вроден" недостатък! Но аз не разбирам толкова, че да казвам технологично мнение!

 

Браво, Пламене!

 

П.П. Налбантов, ако твоите китари са от този Пламен Иванов, не се учудвам що така звучат на записите ти! Кеф! :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А... тоя Пламен Иванов може и да ми е от помощ като събера повечко пари!!!

 

Винаги съм искал да имам китара с форма на главата на грифа, като тази на североизточната част на държавата Намибиа.

 

може да я видите тук: http://mail.dir.bg/~adxok/Namibia.jpg

 

Разбира се с известни корекции по контура!

 

Представяте ли си колко сражения са се водили за този оазис там... проследете тънката ивица (самия гриф) в пустинята за да стигнете до аозиса (главата на грифа)!!!

 

Просто страхотно... :hello:

 

П.П. Моля, не ми вземайте идеята преди да си направя китарката :)

Редактирано от adXok
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е един от много малкото майстори на ел. китари ,които знаят какво ще правят когато започнат една китара

+1

 

 

AdXok, виж тук:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=3937

 

 

Ако този бас все още не се е продал, някой ще може с пазарлък да вземе хубав инструмент за малко пари:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=3793

 

Само не знам защо Пламен не е качил на сайта един от най-ефектните си инструменти - фретлеса на Марто (Bad Habit, ex-Subtiera).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е готино да ти направи китара с твое лого и т.н., но и тя да е издръжлива! Не само да изглежда прекрасно. Много картини, страхотно нарисувани съм виждал, но се лющат още на 2-рата година. Не говорим само за качествени материали, а и за качествено изпълнение.

Ако мислиш, че заводските китари, правени в Китай, Малазия, Тайван, Виетнам и да-не-изброявам-повече-къде, с материали, дето въобще не знаеш какво е под боята, са по-качествени и издържливи, пък и изработката им каквато е блестяща... :D

 

Ако разгледаш подробно първата тема, която е дал разбойник, а и линковете към нея, ще видиш че освен Пламен има и други изключително добри майстори на китари и басове в България! /а тук показваме само произведевия на хора от Пловдивския регион, считай/

 

Иначе инструмунтите на Пламен наистина изглеждат страхотно...две думи няма по въпроса :happy:

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз никога не съм имал ел.китара и ми е трудно дори да питам за цена този майстор Пламен Иванов.

 

Ма то има една приказка за производителите на Ролс Ройс, че когато един клиент отиде в някой от автосалоните им и попита за цената, изобщо спират да му обръщат внимание! Нали рзбирате... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Пламен ми прави баса 1 година, от което съм супер недоволен. Мотка ме страшно много време да не говорим, че си бяхме стиснали ръцете за една цена а в последствие искаше още пари. Освен това има неща на които си е оставил ръцете :D:D . Може да е добър и тн. което е така, ама аз никога не бих отишъл отново при него да ми прави каквото и да е. Да не говорим, че от началото се бяхме разбрали за 1 хардуер а в крайна сметка стана друго. Баса си го зех точно след 1 година и ми трябваха няколко месеца да го диря за да си зема капачките за потенциометрите.. Е това ако е майстор.....

 

Догодина мисля някой да ми направи фретлес. Определено няма да дам на него той да ми прави. И мисля, че това което го пиша за него го пиша с пълно основание.

ай със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ве аз тоя бас (фертлесса на марто) съм го разглеждал отблизо знаеш ли колко кит има по него?

Редактирано от allan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още нещо познавам много хора, които са ползвали услугите на пламен и са останали недоволни. Той просто не спазва срокове и уговорки и за тва оставя едно отрицателно мнение за себе си, а 4е е добър лютиер спор няма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламен ми е правил 2 китари. Нарочно му платих за едната много парички и вярно че бавно стана ,но за една такава даваха 10 000 евро !...И човека не си я продаде...

Другата китарка му дадох зор и той ме послуша -прибърза ....и боята се прецака-ТА МИСЪЛТА МИ Е НЕ ПЛЮИТЕ МАИСТОРА ТОЙ СИ ЗНАЕ!!!!!

Пламен си е такъв -явление!- и за това си први кв'о му е кеф:)

 

А работа не винаги върви както трябва -има си особенности това е положението!

 

И мен ме е било яд на Пламен но не съм прав....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз знам, 4е на майстор зор не се дава. А 4е е добър спор няма въпроса е той ли единствения добър?!

МИ НЕ :) , но на всеки му трябва време все паяк не говорим за някой, който ще ти сменя плочките в банята.

Само ще ти кажа, 4е всеки си хвали неговия преди време един приятел доста известен медиен китарист(наро4но не ползвам имаена) ми препору4а да сменя праг4ета при някув тип от LZ или нещо си там аз не го направих и слава богу малко след тва видях една китара, на която беше запушвал флойдроуса и и беше слоvиол hardtale помощ помощ АКО СИ БЯХ ДАЛ КИТАРКАТА НА НЕГО СЛЕД ТОВА НА КОЙ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ СЪРДЯ НА МАЙСТОРА ИЛИ НА 4ОВЕКА ,КОЙТО МИ ГО Е ПРЕПОРЪ4АЛ

кОГАТО АЗ ПРЕПОРЪ4ВАМ ЛЮТИЕР НА НЯКОГО ЗНАМ КВО ПРЕПОРЪ4ВАМ И АКО МУ ПРТЕПОРЪ4АМ ПЛАМЕН ЩЕ МУ КАЖА ВСИ4КИ ТЕЗИ НЕЩА, КОИТО ТИ ПИШЕШ А АКО МУ ГО ПРЕПОРЪ4А РЕКЛАМНОТО ЛИЦЕ НАЛБАНТОВ ЩЕ МУ КАЖЕ ПЛАМЕН Е THE LORD OF THE MASTER BUILDERS И КВА ФАЙДА ОТ ЦЯЛАТА РАБОТА

а извинявам се за високия тон малко се бях заплеснал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.