Jump to content
Българският форум за музиканти

Програма за бас Vst?


aarab

Recommended Posts

Здравейте!

Искам да запиша един бас, но ми трябва добър бас VST. Препоръчайте ми някой, който има реален звук на бас. Теглих на Native Instruments някакъв, но от 100 звука нито един не става.

Помагайте ако можете :wallbash:

Наздраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да запиша един бас, но ми трябва добър бас VST. Препоръчайте ми някой, който има реален звук на бас. Теглих на Native Instruments някакъв, но от 100 звука нито един не става.

Помагайте ако можете :wallbash:

Наздраве.

Зависи за какъв какъв стил ти трябва ,но за мен най доброто е Broomstick bass ,а за rock можеш да ползваш Hardcore Bass на East west quantum leap.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хардкор-а има типичните за повечето подобни плъгини проблеми с октавирането, по-точно липсата на достатъчно диапазон. И двата не ми харесаха ХИЧ!

Бруумстик-а е съвсем използваем и лек, но най-доброто, което аз съм виждал и ползвал е Spectrasonics Trilogy.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... това чудо 3 гига и нагоре само бас ... бря ... добре имам бас китара , щото къде щях да му търся място , че и рам иска 512 което ще рече че за да работиш нормално ти трябва 1 гигабайт ...... лошо - новите неща искат нов компютър ... иначе не звучат лошо на демотата ....

.... според мен ако човек си поиграе малко и това звучи прилично в саундhttp://www.cakewalk.com/products/studioinstruments/bass.asp

само не му слушайте демотата в сайта - много лошо направени - вст-то е от комплект с четири вст-та на фирмата и целия пакет е 200 мб - далеч по поносимо от тези 3 гига ... друг вариант е и виртуален басист на Стейнберг , също така не е никак лош и баса във Супер квартета на Eдирол ..... успех .Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отговорили. Аз се опитвам да се сетя за един инструмент, но не мога. :) Имаше басист в името но не е виртуал басист. Ако някой се сеща да пише за друг такъв, може и да успеем да се сетим :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

незнам колко ще ти помогна, но Nexus има много добра допълнителна банка само за басс мисля че беше нещо XP BASS вътре има бол басове от акустични пре електрически, синтезаторни, пънчове и т.н. Другото което си спомням че имаше добри бас инструменти беше Hypersonic 2 :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.