Jump to content
Българският форум за музиканти

Ибанез проблем :(


PRIMO

Recommended Posts

Мерси много момчета, може и до Пловдив да отскоча, един приятел ми препоръча г-н Градинарски,

който преди време ми сетъпва старата китара и ми сменя адаптер, чувал съм само добри неща за Диката,

евентуално четвъртък може би ще ходя до Пловдив по работа,не знам...ще реша. Точно в момента не мога да

преценя,много съм ядосан, но ще я оправя. Дано наистина се оправи лесно и да остане само "белег", което хич не

ме притеснява, i just want her back :thumbs_up:

 

Още веднъж благодаря на всички, ще ви държа в течение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...няма да се притесняваш...проучвал съм въпроса с лепенето на гриф заради една китара едно време и се оказа че като се абстрахираме от белега...ако се направи от професионалист връзката на лепеното място е по-здрава отколкото незалепен гриф...няма да се спирам на подробносто защо е така...само ще ти спомена че в 100% от случаите ако грифа се счупи някога пак НИКОГА ама НИКОГА не се чупи на същото място където е лепен...нека лютиерите се изкажат по компетентно...това е което аз знам...освен това като се приглади мястото на слепването професионално като усещане няма да си личи ръба...на всичкото отгоре имало и някакви методи с които да се замаже дори визуалния ефект на белега така че и това да не си личи...обаче братле най-добре не се пробвай сам да я лекуваш китарата...ти си знаеш обаче по-добре дай някой лев отгоре за да стане като хората...иначе може така да я окепазиш че да се наложи цял гриф да подменяш...за лютиери аз лично ти препоръчвам Диката...адски ерудиран човек...

 

ПС: успех с лечението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

С радост ви представям ремонтирания си ибанез RG370, с още по-голяма радост си възвръщам мазолите по пръстите ! :)

 

remont1.JPG

 

remont2.JPG

 

remont3.JPG

 

remont4.JPG

 

Ремонтът ми излезе 70 лева. Радвам се че всичко приключи и се надявам никога повече да не ми се случва,

дано и на вас не ви се случва такова нещо - пазете си китарите :(

 

Айде със здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.