Jump to content
Българският форум за музиканти

Krank - Distortus Maximus


Recommended Posts

Аз точно за знания търся литература, не съм тръгнал да правя ефекти - нито ми трябва нещо, което нямам, нито ми се трошат пари за неща, които няма да тръгнат, понеже съм некадърник и не съм ги направил като хората :) Точно това ми трябваше, мерси много :)

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

VLEX:

сайт на силистренските радиолюбители:

http://www.kn34pc.com/index_main.html

Поддиректории - Периодика, Книги, Схеми, Конструкции.

1074692.jpg

 

Много яка реклама от 1936 :rolleyes:

Лампата на Аладин! :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да проявя толерантност към адаша и към форума се наемам да направя читава платка, но само ко ми хареса проекта. На този смотан кранк платка няма да направя...

 

 

 

От тук нататък сте вие :hysterical:

 

 

Аз да не съм нахален, но може ли да направиш платка на нещо за класически рок?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^АААА не така..... който иска платка, да поучи и поработи!И да си направи сам.Никчо прояви интерес и усърдие и му бе помогнато на нужното ниво!ПОУЧЕТЕ се, а не наготово!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да имат шанс всички.

Който има желание, а не може, ще бъде обслужен качествено и в срок.

От проект, през конструкция до завършено изделие. Графичен оригинал за печатна платка? Комплект монтиран на печатна платка? Оживяване/измерване/ремонт? Технически проблем няма, финансов - твърде вероятно.

Финикийците се решили именно този проблем. Всеки върши това, в което е най-добър. Искарваш си стотинките по най-подходящ за тебе начин и ги влагаш по собствено желание за нещо което не можеш сам. Какво по-хубаво от това?

 

Не вярвам да бъде отказано на желаещите. Ясно е кои са хората във форума които могат да решат техническите проблеми. Не са много, но са квалитетни (качествени).

Както се казва - налазвайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.