Jump to content
Българският форум за музиканти

Jackson Pro Series Ke3 Kelly™ или Ibanez Grg170dx


Recommended Posts

докато на Ibanez можеш да удариш и нещо друго (джаз/блус).

 

Сигурно може но едва ли точно на този модел ....

Досега не съм видял блусар или джазмен с такъв ебанец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@kitarista97:

Има разлика в ценовия клас на китарите.

Тъй като не всеки има време да провери цените се получава леко подвеждане в посока че едва ли не едната марка е по-добра от другата. Затова теми като твоята трябва да се трият, а за пускане на такива теми трябва да се дава 20% WARN. Преди да се пише се проверява и се мисли.

 

 

@Am-I-Evil:

Къде тръгна да философстваш на тема технологии, качество и удобство в тема като тая, коато сравнява 2 китари в различен ценови клас? От къде направи заключението, че ПО ПРИНЦИП Ibanez са с по-дебели грифове от Джаксън? Колко скъпи ибанеца и джаксъна пипа до сега през живота си? Сигурен ли си, че няма модели на ибанец, които съвсем да си стават за тежка музика???

 

@Iv4ata_GuItaR

Какъв свестен отговор да дадем в тема, в която се сравняват две китари от очевидно различен клас?!?

Как няма да е по-добър тоя джаксън, като струва 3 пъти повече?

И ти май така си пишеш коментари без много да проверяваш преди това.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееееее....естествено! Напълно подкрепям Евтим и мисля, че е крайно време да се затвори темата.

Автора предполагам просто така си пита по принцип, защото ако тръгне да си купува китара ще види че Джаксъна е 3 пъти по-скъп! Мисля, че няма какво да се разсъждава!

Едната е от Про Сериите на фирмата, а другата - ниво начинаещи. ( кон и кокошка)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо нито един до сега не даде един свестен отговор на колегата. Според мен Jackson- а е по добър защото е с Seymour Duncan адаптери, но на мен лично такава китара не ми е удобна изобщо, на Ибанеца съм свирил и бих казал че не е нищо особено.

 

Еееееееееееееееееее!!!!!!!Наистина ли ?Аз незнаех :) .Откога джаксъна е по-добър от ибанеца :beer::recourse::hysterical: ?????!!!!?????

Съдя по думите ти,че явно си голям спец :hysterical: .Помисли малко преди да сравняваш джаксън с ибанец ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.