Jump to content
Българският форум за музиканти

ефекти


Recommended Posts

Ако четете добре постовете човека свири с :V-TONE GMX110

Кубето си има вграден санс амп има си и дигитални ефекти в него.

 

 

Моя съвет ман е да си свириш засега с кубето и да събереш парички за нещо лампово по натам .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, пост #5 съм го пропуснал, срамота... :thumbs_up:

Моя Човек, с когото свирим има такова и каквото да хакнеш в него - все пръдня излиза. Послушай Дими и не си купувай нищо, защото няма да има файда. По-натам по-яко комбо, т'ва е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегите донякъде са прави - с това кубенце няма как да изкараш кой знае какъв звук. Ако нямаш кой знае колко кинти, или не си сигурен че, ще се занимаваш с тази идея след 5 месеца примерно си земи процесор, щото имат амп симулации и става директно да го боднеш в пулта.. :godbless: иначе като гледам работата пак отива на "купи си амп и китара за по 2000 лв.." да..ама не винаги тва е решението, щото има китаристи дето и 1 милин камък да им дадеш, пак ще изкарат саунд...и други дето и с меса пак ше са зле :thumbs_up: въртене му е майката :)

а за метал зон-а не съм особено съгласен... свирил съм неведнъж на сцена с него - и то на някакви фест-чета и винаги съм имал корава резачка. да не говорим колко банди (и БГ ) са си записвали албумите с металзон... и звучат доста добре ;) не е важно като си у вас как ше ти звучи китарата като си дрънкаш сам, а как ще е като свирите всички заедно ;) в повечето случаи "изпъдяния" и "смотан" дист звучи много по-яко от "напомпания"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами до края на лятото септември ще се опитам да събера пари за ново кубе но по мои изчесления едва ли ще събера повече от 500-600.

 

 

 

ПС:сега в момента съм в карлово (само за месец надявам се)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голям фен съм на амповете на MESA ;) поне това което съм чувал от семпли и някои групи които свирят с тоз амп. :) ако някой може да ми каже за последно и да спра да досаждам каде мога да ги намеря и на каква цена.

много благодаря на всички които отговорихте на темата :thumbs_up::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а за метал зон-а не съм особено съгласен... свирил съм неведнъж на сцена с него - и то на някакви фест-чета и винаги съм имал корава резачка...

Еми някои хора просто обичат шитовски тон и това е... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бейби Томас, разбрахме всички , че не харесваш Метъл зон вече от две или три години насам.

Имам записи на Кейт Мур от Guitarist английско списание със СД, в което пича прави демонстрация на Метъл зона. Проблема е, че диска е с РАМП директория и не ми тръгва на компа ( тоест ръгва само рампа, но не и аудиото) - има и вариант, да го пусна по някакъв начин от СД плейър и да го запиша на компа, за да го пусна в нета. (но не ми се занимава заради главоболията - ако Евтим помогне, ще е добре да се чуе, за какво иде реч)

Така ще ти натрие носа, че ще спреш да пише тия глупости за метъл зоната веднъж завинаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
а за метал зон-а не съм особено съгласен... свирил съм неведнъж на сцена с него - и то на някакви фест-чета и винаги съм имал корава резачка.

 

Братле човека има кубе с вграден санс амп - дето си има вградени симулации аналогови - и си звучи перфектно.

Какво го вкарвате е некви филми да си купува металзон.

 

Браточка свири си с ампа - добър си е - ако не те кефи саунда от самото кубето - вкарваш преампа в централното и пак ще звучиш.

 

Мисля напълно достатъчен риг имаш в момента.Не разбирам какъв е проблема.Съвсемо спокойно си се вадят метал кор бленди !

Редактирано от metalhammer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по наложили се причини си взех метал зона и да ви кажа след някои коментари бях учуден или даже изумен но метал зона хич не е гаден малко по мръсен звук от металкора вади но пак е здрав и ми хареса а скоро имам и рожден ден и ще очаквам и някое кик ас кубе от наще :Д .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.