Jump to content
Българският форум за музиканти

Модератор се подлага на публично излагане


MDFk

Recommended Posts

:hysterical: Благодаря сърдечно на всички!

@Baby Thomas - Благодаря за мнението ти, високо ценено е! :)

@yakya - е това никога не ми го бяха казвали! :rolleyes:

@Mefistofel - Антонио, човече, ениатйм ениуеър, стига да има терен. :)

 

пс. тука видях че колегата Necrophagist подготвя Extreme unction, е - не е само той :) . :whistle: Също и Bleed на Meshuggah съм си заплюл, че доде.

Възнамерявам следващите клипчета да са още по-голяма манджа. Все пак свиря без да се ограничавам, особено що се отняся до парчета които са хем предизвикателни за свирене, хем кеф за слушане - от mr.Big, през Виктор Утън, както SandoBG помоли и Tommy the cat вероятно ще направя, едно Sinergy, някой друг Opeth(там има доста интересни и далеч не лесни партии, които кефят), и за капак ще пробвам и Desert Girl на Planet X.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, много си жесток! Просто радваш на макс! Повече такива хора ако имаше, друга щеше да е хавата...

Но няма значка. Важното е да се кефиш, а като те гледам нараво се изкъртваш :curse: Много бих искал да ви гледам групата на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^@lizardman - благодаря ти за мнението! Аз по принцип не знам къде се намирам по "хранителната верига", и затова всяко насърчително и насочв2ащо мнение е много ценено.:girl_cray2:

НО имай предвид че с бандата в която свиря правим 80тарски и 90тарски рок - Уайтснейк, Пърпъл, мр.Биг, Ръш, Екстрийм, Тото, скоро ще правим Бразен Абът...такива неща. Моите 'ора са ДРъти за бургиите на които се кефя. А аз се кефя на мнооооого разнообразни неща, затова съм пуснал фънкарии и метализми. :greenball:

 

:punk_guitar: за всички. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ей бате Искренчо......ем си те знам колко си Откачен с този бас.....ем пак ме изуми!! :punk_guitar: Еваларка момче!!нооо диво!!!

Особенно това на Маркус милър - Поуър.....СТРАШНО!!! браос пич !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Хохохо :girl_witch: Това е първият ми пост от много време насам :) Просто не се сдържах ;) Меко казано очарован съм от клипчетата (май малко късно ги виждам :Р). Браво! :) А между другото коя е твоята група?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички преди мен - Благодаря за хубавите мнения!

Групата се казва Ultrazone - 80тарски и 90тарски рочец, основно кавъри... Нещо бяхме в творчески застой лятото.

 

Едно нещо се чудя обаче - аз смятам парчето на Блотид Сайънс за може би пирона на програмата , защото не само че е брутално само по себе си, се свири отвратително трудно, освен че развива техника развива и мускилите, както малко заигравки със скали, с различни размери и т.н....защо е така подценявано? Бандата според мен е еталон за бруталност и оригиналност+прогресивност. Мисля че трябва да се постави на вниманието на повече хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
....Едно нещо се чудя обаче - аз смятам парчето на Блотид Сайънс за може би пирона на програмата , защото не само че е брутално само по себе си, се свири отвратително трудно, освен че развива техника развива и мускилите, както малко заигравки със скали, с различни размери и т.н....защо е така подценявано? Бандата според мен е еталон за бруталност и оригиналност+прогресивност. Мисля че трябва да се постави на вниманието на повече хора.

 

Човече, направо ме изкърти!!! Досега не бях виждал някой да свири Блотед Сайънс, да не говорим че си го вадил по слух!! Направо заслужаваш овации!!! Евала :pray:

 

:greenangel::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^За което благодаря много. :hysterical:

Но очаквах много хора, заклеймяващи се като ектремисти да дадат мнение за по-тежките парчета. Това далеч не означава, че не уважавам мнението на всички до тук и отново благодарности на всички изказали со до тук. На всичкото отгоре е и позитивно - няма какво да се иска повече! :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.