Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара за Ник4о-Николай


Recommended Posts

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

На младежа мога да му подаря първата си китара - акустична Кремона с метални струни, леко крив гриф, но доста удобна. Ако се интересува - да казва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля Ви ,не правете темата 5 км дълга ,трудно се добива представа за какво иде реч.

Не обърквайте момчето,с излишни въпроси,на него и без това не му е лесно сега .

 

На някой хора не им личи да са прочели предходната тема внимателно.

 

 

Нека първо да съберем парите ,пък после ще мислим каква китара и кви други неща ще се купуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за , утре или вдруги ден ще пратя парите... :thumbs_up:

 

@Пешо: Ние решихме да му купим нова , за да му остане като подарък от всички иначе и аз бих могъл да му дам една акустична...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ми да и аз мога да му подаря една акустична Кремона с метални струни ама гледам искат колегите нова да му купят.Както си прецени :thumbs_up:

п.п сега видях горния едит :godbless:

Редактирано от emancipaciq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да кажа :аз съм за тази идея и както писах в предната тема смятам да участвам...

Но сега като гледам как всеки се завтече да помага , ми минава през ума следното: Надали само Ник4о е младеж , който си мечтае за китара а не може да си позволи, сигурно има много такива. И питам се аз справедливо ли е пък точно на него да му купим китара. Тук във форума съм чувал за момчета , които вече са започнали да свирят на китара но ползват разни стари очукани китари , които някой вече е изхвърлил.

Че утре или в други ден друг младеж с ограничени възможности може би ще напише същата обява. Тогава вече пък започва да се чуди човек дали всичко е ок или е поредния трик с благотворителността(не говоря за канкретния случай)

Идеята да чуем запис на певческите умения на момчето беше добра.

Не е ли справедливо да се организирват конкурси или нещо такова(трябва да се обмисли) и така по справедлив начин да се избира кой да получи помощ?

Преди време имаше подобна идея от ТОНИ за конкурс със награди за по младите и ограничени финансово(е не винаги де) , начинаещи китаристи...

Както се вижда употребявани китари за подаряване(като утешителни награди) явно има така че мисля може да се организира нещо.

Само предлагам за по нататък, като сме почнали със благотворителността, ...не казвам да не събираме сега за Ник4о.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега проверих и разбрах ,че за да пратите пари в брой по спийди трябвало да имате договор.

Затова ползвайте Еконт. Услугата им е 2.4% на 100

 

Не пращайте пари по пощенски записи!

Еконт вършат чудесна работа и ми ги доставят на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Опитай чрез приятели или познати -иначе става твърде сложно.

Нека се свържат с мен ,ако нещо не им е ясно ,ще помагам.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа също бих искал да се включа, проблема ми е че съм в чужбина и не знам как да пратя пари освен с писмо( може и с превод, но ще е доста голя мо усложнение).

Иначе съм наистина приятно изненадан от идея и поздравявам автора и

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Тук във форума съм чувал за момчета , които вече са започнали да свирят на китара но ползват разни стари очукани китари , които някой вече е изхвърлил.

Че утре или в други ден друг младеж с ограничени възможности може би ще напише същата обява. Тогава вече пък започва да се чуди човек дали всичко е ок или е поредния трик с благотворителността(не говоря за канкретния случай)

Идеята да чуем запис на певческите умения на момчето беше добра.

Не е ли справедливо да се организирват конкурси или нещо такова(трябва да се обмисли) и така по справедлив начин да се избира кой да получи помощ?

Преди време имаше подобна идея от ТОНИ за конкурс със награди за по младите и ограничени финансово(е не винаги де) , начинаещи китаристи...

Както се вижда употребявани китари за подаряване(като утешителни награди) явно има така че мисля може да се организира нещо.

Само предлагам за по нататък, като сме почнали със благотворителността, ...не казвам да не събираме сега за Ник4о.

 

така де - въпроса за справедливоста е добре, че Агоп го постави, аз си го мислех, тоест, купувайки китара и то нова на един -

е несправедливо спрямо другите.

Ако ще е с нов инструмент - нека да е на конкурсно ниво.

Според мен е достатъчно, някой да си подари китарата от която вече няма нужда.

(Аз лично съм го правил - подарих си култовата червена Кремона тип "гибсън"супер менте, на каквато е почвал и

г-н Налбантов - т.е култова за моето поколение).

После след година комшийското момче ми я върна, тъй като му минал мерака и така.

(та помислете и за това, днес мерак - утре не)

Идеята ми, че образно казано, ако някой ще става нещо, ще може да го направи и със стара и очукана китара.

Помня навремето Джинката (от Коматоуз) , който вече не свири, какви чудеса правеше с някаква орфейка от най-старите ( нещо като менте на фендер мустанг или джаз мастер)...

 

Така де, Вие си решавате.Като сте започнали няма спиране.

Според мен, желаещите да подарят някой ненужен вече инструмент, могат да го правят в някаква тема за насърчаване на

млади мераклии с ограничени финанси.

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве колеги разбирам, че повечето тук сме китаристи (или поне бадещи, визирам себе си) ама аз доколкото прочетох в парвата тема мочето написа че му се е искало пияно (сиреч клавир) :thumbs_up: мисалта ми е ако наистина на сарце са му клавишните инструменти - по добре да се вземе един синтезатор :godbless: поне по мое мнение. виждам че сте се амбициирали да му помогнете, няма лошо и аз бих помогнал ако имах вазможност (не че 20 кинта са много, но ...) но хубаво фена да каже на какво иска да се учи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерака ми изобщо не е от днес за утре.Написал съм го в предишната тема,вече четири години съм запленен от музиката и искам да се занимавам с музика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.