Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара за Ник4о-Николай


Recommended Posts

Здравейте всички!

 

Тъй като започнахме едно благородно начинание ,отварям тази тема за да го осъществим ,като съберем средствата ,

да купим подарък на това прекрасно и талантливо дете ,за да може да постигне мечтата си .

 

Тези които не знаят още ,за какво става въпрос ,могат да прочетат тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Включвам се с 20 лева. Дано младежа се научи да свири добре и родителите му се успокоят.

ЕДИТ: Сега видях в другата тема, че колегата се е свързал с майката на момчето и всичко е минало ок.

Редактирано от vurbito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желаещите да помогнат да изпратят пари на адрес :

Варна

ул.Д-р Желязкова 16

Фирма Ауто Гум ДЗЗД

Автосервиза до OMV-бензиностанция.

тел.0899-97-57-97-Красимир Боянов.

 

 

Моля ви ,не изпращайте пари с пощенски записи които предполагат ,че трябва да ходя по пощите да ги събирам.

На работа съм и не мога да излизам.

Ползвайте ЕКОНТ или СПИЙДИ като посочвате доставка на място.УСЛУГАТА ИМ СТРУВА 2.5% или на 10лв ще платите само

25 стотинки.

 

Няма ограничение на сумата -кой колкото иска и има на сърце.

 

Варненците могат да идват при мен на място или да ми звъннат по телефона за да им обясня къде се намирам .

Работното ми време е от 09:00ч до 17:30ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мдаа, аз определено съм ЗА, но лошото е, че няма да мога да дам повече от 20 кинта, щото просто не разполагам с финанси в момента ;/. Нека само да се разберем как да съберем парите. Аз мога да се навъртам по София или направо ако почна работа там, ще съм всеки ден. :pray:

Едит: сега видях горния псот ;р

Редактирано от човек
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Бих дал и повече от 20. Искам, обаче, по възможност да чуя момчето как пее, за да зная за кого ги давам.

Ако има някакъв начин да драсне мялко пеене, или ако има по-разбираш съфорумец-съгражданин, ще е много

добре. Момчето е направило много добре, пускайки темата, и това, което се готви е едно много благородно начинание. Сигурен съм, че има още много хора със същите желания. При варианта ел, китара неминуемо трябва да се помисли и за усилвателче. Мисля, че е редно, обаче, момчето да покаже какво прави, как пее и т.н.

 

Нека момчето прецени каква китара иска, и какво харесва, да се опитаме да му изберем китара, и да направим някаква сметка за парите, броя хора, и пратките.

 

Ако говорим за ел. Китара - имам страхотна идея - Richwood.

Това са страт HSS копия(не точно копия) за 390 гроша, които звучат УБИЙСТВЕНО според мен - много приятен звънлив и басов, но стегнат тон. Марката ви е малко позната - но нека тези, които сме от софия отидем до магазина и я пробваме, за да не мислите, че ви лъжа - може да обиколим магазините някой уикенд и да изберем - обзалагам се, че има голям шанс именно тази китара да ви прозвучи най-добре.

 

За кубенце - мисля, че някакво пиви транстюб с ревербче е ОК.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки ден ще ви информирам за събраната сума и според бюджета ще изберем подаръка .

Точно в този момент в мен има 120 лв.

 

 

Недоверчивите господа могат и да не участват .

 

Участието не е задължително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски ме е срам в момента,но щом се налага

http://media.putfile.com/Smraddd

Записа е ужасен и е отпреди половин година,не съм ходил на уроци никога.Бях солист в училищния хор,но тъй като там няма прогрес се отписах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ще разглезите момчето ей! :godbless:

И аз бях същия случай на тези години(с разликата,че не мога да пея), преглътнах го, и изчаках докато не мога да си хвана работа....ако знаех, че така става :thumbs_up:

Извинявам се ако съм прозвучал враждебно (или извън темата).

Редактирано от metalmorphosis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.