Jump to content
Българският форум за музиканти

Vst Set


salt

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Някой случайно да знае някакъв плъгин, подобен на Hypersonic , или банка от семпли за Halion, който да има най- необходимите друм сетове, падове, пиана и изобщо всичко което трябва за изготвянето на един аранжимент, че с този хиперсоник се изъчих вече.Много найлонови звуци .Особено падовете и барабаните хич не ме удоволетворяват.Главно ми трябват барабани, падове и бас , които да са с по - добро качество от тези на хиперсоник.Моля ви , перопръчайте ми нещо друго.Става дума за подобен плъгин,койот да съчетвава много инструменти , не само един.

Редактирано от salt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.Хм.Ама и това го имам.За барабани се сетих за Battery 3,ама нещо не ми тръгва.Някой да знае що така.Възможно ли е Guitar Rig- a да му пречи или някакви негови лицениз и т.н.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Mach5, Garritan Pocket orchestra, много са. Но ако очакваш ей-така да добиеш качествен звук - на грешен път си. Не става с едно натискане на копче. Сори. Life is brutal. :surprise:

Успех!

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свестни барабани? Аз се сещам за едни ама не знам дали ги има като Stand Alone. Става въпрос за FPC на FL studio. Вършат прекрасна работа. Имат и дъплнителни Free Kits (всички са безплатни) Найстина огромно разнообразие от барабани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Извинете за това че правя добъл пост, но сам кьорав и не видях каде е копчето за едит на предния (ми то нямаше де :bravo: ).

Сега прочетох, че имаш нужда и от падове, пиана и всякакви други неща освен барабани. Пробвай Toxic Biohazard или PoiZone на Image-Line (за съжаление са платени, но имат достатъчно падове) като друг (макар мисля, че е пак платен вариант и значително по-ограничен) е Sytrus идващ със FL studio (отново Image-Line), който можеш да ползваш като VST където си поискаш.

Редактирано от SundownWarrior Of Nightwis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

REFX NEXUS има и 8 експанжъна към него .Според мен е по добър от hypersonic.

 

Expansions:

1.Nexus Bigtone Signature;

2.Nexus Guitars;

3.Nexus Peter Siedlaczeks Total Piano;

4.Nexus Dance Orchestra;

5.Nexus Dance Vol.1;

6.Nexus House Vol.1;

7.Nexus Perpetual Motion;

8.Nexus Minimal House;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.