Jump to content
Българският форум за музиканти

Rum And Jam


Recommended Posts

Това си е чист джем...полят прилично с ром :topicsux: Свирим с Лили и Мони,които тук се подвизават като noti4ka и jackson_dinky.Естествено не звучи много изпипано,но не сме се старали особено,определено бяхме на кеф,за това ги пускам :thumbdown:

 

Yesterdays

 

Blues in C -темичката на този блус е моя-домашно по солфеж :girl_witch:

 

Лили хорус върху същия блус,нататък го оплескахме и...сме го резнали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ми, то като истинско :) В Yesterdays басовата линия търпи забележки, а в блусчето накрая малко се чудите какво да правите.Имрповизирайте по-смело, според мен.

Вие не ходихте ли да свирите по кръчми/кораби "навън"?

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
В Yesterdays басовата линия търпи забележки, а в блусчето накрая малко се чудите какво да правите.

Определено е така,ние си ги забелязваме тези неща и ще оправим положението :greenangel: Също си личи отявлено,когато с Мони се сменяме,но не сме свирили от месеци заедно,а и нямаме Live expirience-a,не свирим често с други хора...не се оправдаваме разбира се,но ние нищо не сме наговорили в крайна сметка,единствено кой ще свири баса,т.е. поставяме се в реални условия на джем :greenangel:

На въпроса-не отидохме "навън",но се явяваме на прослушване август с една банда.

Давайте,ние нямаме проблеми с критиката! :greenangel:

Редактирано от spongebob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да дам някаква критика или съвет, просто защото не съм достатъчно запознат с този вид свирене, но мога да кажа че ми звучи много добре и ми харесва. Според мен сте добри музиканти и тримата, смятам че ще го оценят "навънка"(кавичките ги слагам 'щото гледам че така прави явно

:greenangel: ) . Най ми е благ гласа , ...не че китарите не са :greenangel:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо лошо ли съм казал? Добре е, може и още по-добре! Като засвирите редовно изобщо няма да личи кое е джем и кое е заучено :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както Сашето каза...ниама нищо премислено освен схемата кой да импровизира първи и т.н....аз за себе си смея да твърдя,че мога доста повече...не сме свирили заедно от бая време....бяхме доста заети с работа и т.н. но пък съм доволен от това което се получи :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Най ми е благ гласа... не, че китарите не са :godbless:

Нали, нали, нали?

(по 1 "нали" за всеки музикант, а 1-вото е с главна буква, 'щото: Ladies first!) :D

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^хаха,айде и дамите да се обадят :godbless: В подобна компания и няколко коктейла с ром... няма начин да не се позабавлява човек,изкарахме си чудесно!

 

Поздрави:Лили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.