Jump to content
Българският форум за музиканти

Смяна на флойд!


Recommended Posts

А на мен ми е много интересно моя флойд къв се води ;) (аз съм с Squier Showmaster...)

Лицензен Флойд е твоя :) !

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантов, като гледам твоето RG450 по снимки не ми изглежда с LO TRS! Сменял ли си го?

 

едит: Мерси за съвета! Къде се намира Шалер в БГ?

едит2: Щурме кой е тоя майстор ве? :D Хаха, това сам не мисля да го правя! :metalist:

братко моето рг

е от време оно на 14 години е и с оргинал ЕДЖ - който е предпочитан и до

ден днешен от некой хора :metalist::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
За да не правя нова тема искам да питам от де мога да си взема ръчка за Lo TRS флойд?

ами аз имам RG 770LTD DX и то е с LO PRO EDGE.Повярвай ми приятелче това е най доброто тремоло което някога е измисляно.Свирил съм на всякакви,просто няма по добро.В пловдив има кой да ти го сложи>Имаме едно момче,Диката му викат,сташни работи прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли някой идея колко излиза вноса на Ло Про или Едж Про от чужбина?

И дали монтажа е труден и тн. щото знам че не са пригодени тези флойдове за Ло ТРС слот? И последен въпрос ще се прецака ли звученето на китарата ако се прибегне до разширяване на дупката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли някой идея колко излиза вноса на Ло Про или Едж Про от чужбина?

И дали монтажа е труден и тн. щото знам че не са пригодени тези флойдове за Ло ТРС слот? И последен въпрос ще се прецака ли звученето на китарата ако се прибегне до разширяване на дупката?

Не питай ,луди пари са...поне тук(в Лондон) са по над 200 паунда за оригинален.

Я някой да ми припомни къде се говореше преди във форума за блокиране на Флойд.Аз имам само една китара с такова чудо и искам да го затъкна...аман от него! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Да не говорим и че kahler тремоло системи изискват други гнезда и ще трябва да се лепи, пълни, рендосва, фрезова бла-бла-бла... Ако пък самосе сложат подпорни трупчета (демек баш по български) ще има достатъчно кухина да се нарече гордо полуакустичен ибанец - надали се вижда подобно нещо всеки ден. А това, че калер тремола не съм виждал внос в бг и вероятно става само с поръчка от USA или с човек да ти донесе няма да го споменавам :)

 

P.S. Верно що отваряте теми на по 1092873012983 години?

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.