Jump to content
Българският форум за музиканти

Докажете колко сте добри...


Jordan_J

Recommended Posts

Уаааа, пикая кръввввв!  :killyou:

Нали влизаш ТУК?

Ми уж точно там са натискам да влезна, ама явно не става!

Май щото не съм със индивидуално IP и нямам достъп пред друг потребител... знам ли?

 

А така се бях хванал за слушалките! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 188
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето и моят принос към темата.Преди това да кажа  :dance: ЕВАЛА :godbless:  на добрите попадения на Данчо/Паскалеро,Пепи и Спотлайт Кид :D Моят подход е малко по нестандартен,като акустичните китари всичи почти до една бяха обработени звуково,за да не приличат на себе си.Тъй че освен електронните барабани,перкусий и бас всички други звуци са акустична китара мината/или не през софтуерни плъг-ини:

 

Akutronika

 

 

Владо

Аз не мога да го изтегля .... :wall: :wall: :wall: На Г-Маил 6те го пратиш ли?

Данчо,ще го кача ж Г-Мейл,въпреки че ми се иска мястото там да го оставям за хора от БГ,които не могат да качват на всевидими сървъри :D

 

Blado_Abroad,

добро е парченцето, но ми се струва, че китариста ви леееекичко избързва!

Ако сте целяли точно това... да има леко теглене напред - добре... но... лееекичко избързва китарката спрямо ритъма, или пък ритъма забавя лееекичко спрямо китарката. (теория на относителността, Галилей-Лоренц)

 

Да,то китариста ни винаги бърза особено като не мо'ем да му държим сметка!

 

Владо

много е готино парчето-оргинално е!

Само че ми се стори много късо-може би защото ме изкефи и ми се иска да се доразвие още!

 

Пепи,мерси,но то това не го направих с цел напълно развито парче,просто беше ташак и манипулация на акустичната китара,нали знаеш "pushing the boundaries" малко.демек,няма идея в това нещо,освен че звуците са акустична китара (не)обработена.

 

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо, сега ще изтегля да чуя... Аз и на Пепи не съм изтеглил последното парче още... Ужасна ми е връзката.

Мерси за отделеното време!

 

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Vlado_Abroad най после ти чух парчето..супер е ..но си мисля че с други барабани ше стане още по яко..иначе е супер че сте вкарали такива звуци..много оригиналност дават

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Vlado_Abroad най после ти чух парчето..супер е ..но си мисля че с други барабани ше стане още по яко..иначе е супер че сте вкарали такива звуци..много оригиналност дават

Ама каква е тая мания всички да говорят в множествено число :cheers: ,да няма някакво правило ново във форума,което да съм изпуснал.Аз сам стоя зад тези мойте домашни манипулаций,а триото ми е отделна работа и определено си личи там че са живи хора зад баса и барабаните!Мерси за благите думи Спотлайт Кид,мен пък точно ел. барабаните ме кефят и ми се връзват с духа на идейката,но нали знаеш "different folks,different strokes" :blink: Мерси за отделеното време!

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят инструментал вече звучи по добре , ако някой проявява мерак може да каже дали сега му харесва повече

 

Нова версия feat Гео и Vlado Abroad

 

да добавя че старата версия е изтрита и ползвам същия линк

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят инструментал вече звучи по добре , ако някой проявява мерак може да каже дали сега му харесва повече

 

Нова версия feat Гео и Vlado Abroad

 

да добавя че старата версия е изтрита и ползвам същия линк

вече е живо!!! ДИша !!!

много сполучливо :bravo:

Браво Дет браво Зоун Браво Гео браво Владо Браво Аброуд!!!

БИС!!!! :bravo:

ще си пия кафето сутрин с (и) с него

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят инструментал вече звучи по добре , ако някой проявява мерак може да каже дали сега му харесва повече

 

Нова версия feat Гео и Vlado Abroad

 

да добавя че старата версия е изтрита и ползвам същия линк

вече е живо!!! ДИша !!!

много сполучливо :)

Браво Дет браво Зоун Браво Гео браво Владо Браво Аброуд!!!

БИС!!!! :D

ще си пия кафето сутрин с (и) с него

Много благодаря за хубавите думи , ама я земи удари и една ракия , така по нашенски :D:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят инструментал вече звучи по добре , ако някой проявява мерак може да каже дали сега му харесва повече

 

Нова версия feat Гео и Vlado Abroad

 

да добавя че старата версия е изтрита и ползвам същия линк

Парчето е яко отсекъде спор нема :blink:

 

Ама нещо звука на баса :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят инструментал вече звучи по добре , ако някой проявява мерак може да каже дали сега му харесва повече

 

Нова версия feat Гео и Vlado Abroad

 

да добавя че старата версия е изтрита и ползвам същия линк

Парчето е яко отсекъде спор нема :blink:

 

Ама нещо звука на баса :think:

Вярно е.Басът е доста назад и за да го чуеш трябва да се напрягаш.Ще се коригираме.Благодаря за забележката. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фчера нещо немах нет и от скука изрових едно прецакано хендс фрии чиито микрофон употрибих и записах набързо с орфеиуса ми акустичната част на едно маане. та ето я, на който му е интересно да я чуе

 

КЛИК

 

 

П.С. качена е и в гмаил-а за тези на които не им отваря шит бг-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят инструментал вече звучи по добре , ако някой проявява мерак може да каже дали сега му харесва повече

 

Нова версия feat Гео и Vlado Abroad

 

да добавя че старата версия е изтрита и ползвам същия линк

Парчето е яко отсекъде спор нема :)

 

Ама нещо звука на баса :think:

Вярно е.Басът е доста назад и за да го чуеш трябва да се напрягаш.Ще се коригираме.Благодаря за забележката. :)

Да и тонът му е доста неотчетлив

Но като се напрегнах се чуват добри басови линии

 

Айде чакам поправката, че съм голям фен на парчето и музикантите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят инструментал вече звучи по добре , ако някой проявява мерак може да каже дали сега му харесва повече

 

Нова версия feat Гео и Vlado Abroad

 

да добавя че старата версия е изтрита и ползвам същия линк

Мноу яко!!! :)

Само тия филтри дето сте ги сложили на китарите им избиват много високите при мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фчера нещо немах нет и от скука изрових едно прецакано хендс фрии чиито микрофон употрибих и записах набързо с орфеиуса ми акустичната част на едно маане. та ето я, на който му е интересно да я чуе

 

КЛИК

 

 

П.С. качена е и в гмаил-а за тези на които не им отваря шит бг-то

Приятно ти е парчето Алекси. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фчера нещо немах нет и от скука изрових едно прецакано хендс фрии чиито микрофон употрибих и записах набързо с орфеиуса ми акустичната част на едно маане. та ето я, на който му е интересно да я чуе

 

КЛИК

 

 

П.С. качена е и в гмаил-а за тези на които не им отваря шит бг-то

браво Алексей :godbless: ..хубавуй многу .....кат станиш извйестин да ма споменеш в биографията си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.