Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez S/sv Prestige Series


Daniel_V

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

С тоя сънбърст е много избарана.

Поздравления за избора.

После да пускаш семпли!!

 

ПС: на последната снимка се вижда, колко са им криви капаците за електрониката :curse: .

А виж колко умело са си спестили тоя момент на рекламата в началото.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ПС: на последната снимка се вижда, колко са им криви капаците за електрониката ^_^ .

А виж колко умело са си спестили тоя момент на рекламата в началото.

 

Ти па, много ясно ще го скрият... да не искаш : " С нашите престижно криви капаци, Вие постигате максимално удобство и масивен тон! " :curse:

Умело го прикриват на снимките на нек-тру конструкцията горе при каталожните снимки. Ама е нормално.

Някъде гледах как в домашни условия си ги довършват за да се затвори както си трябва. За 5 мин работа.

 

За колко ще я вземеш и откъде, ако не е тайна? Мерси

Заповядай каталога на MCI - Икономов за Ibanez -> MCI - Ibanez 2008

http://www.mci-bg.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мислех си утре да правя семпли, ама.... нещо от тая мисъл сън не ме лови и ..... Jail break & Hard as a Rock sample with Ubanez S 470 DX

В момента ме мързи да правя и семли с Ария про 2 за сравнение ,а й се чувствам малко удоволетворен по някакъв начин - най малко , че започнах деня ползотворно ^_^

 

 

 

ПП т'ва е станало направо с вграденото микрофонче на лаптопа, че нещо съм си оплел замотаната глава и не знам какво е станало, дори се чува как си тсъскам :curse:

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

..... грешка/..... :icon_shithappens:

 

^ти какво искаш да запиша? Нещо , което да е като студиена запис и ако може някой да ми изпее песента, че да .... оффф кво ли се занимавам.... щом смятате ,че не съм прав - ОК ваше мнение :)

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, личи, че има сходство в характера на звученето - все пак нали е махагонова китара.

Звука, обаче, е по-плитък. Не е 1:1. Иначе наистина е доста по-близо, отколкото страт, например...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Е разбира се , че няма да е 1:1 то няма как да стане, става въпрос, че може да се свири и звучи, нали? :icon_shithappens: Като се прибера ще направя още един семпъл, само че с Ария про 2 и ще го постна и него, въпреки, че темата се обръща направо на off topic, но нека се види :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както обещах - sample Семпълчето е с китарата която писах по-горе и е направен със същите настройки, като семпъла с Ибанеца. Почвам да си мисле, че звука ор първия семпъл би се доближил повече до звука на втория семпъл, ако в първия се свири на бридж адаптера, но както и да е... много ми е жега за да правя каквото и да било. Съжалявам за пиковете, но си бях увеличил амп-а и.... чак после забелязах и с оглед на последното казано няма да пиша наново :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.