Jump to content
Българският форум за музиканти

Бихте ли ме посъветвали?


Recommended Posts

Понеже не разполагам със много пари, бихте ли ме посъветвали какъв кардан да си взема?

 

DW 7002, 4002 или 5002

 

понеже на тези намирам най-изгодни цени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от изброените от теб 5002 е най качествената серия и съответно най-скъпа. странно как казваш че нямаш много пари а в същото време изброяваш двойни педали чиято стойност за най-скъпият вариант е около 750лв с доставката. ако наистина нямаш пари се ориентирай към мапекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от изброените от теб 5002 е най качествената серия и съответно най-скъпа. странно как казваш че нямаш много пари а в същото време изброяваш двойни педали чиято стойност за най-скъпият вариант е около 750лв с доставката. ако наистина нямаш пари се ориентирай към мапекс

 

 

Ами не съм чувал много добри слухове за мапекс... пък и искам нещо добро, а за мапекс се говори, че не били кой знае колко удобни кардани..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

To че и човек е стъпил на луната се говори,даже е и документирано,ама като не го е видял със собствените си очи човек как да вярва!!!

питаш неща които всеки ще те посъветва различно!!

седни и пробвай 3-4 различни марки кардани и си харесай,аз сум имал DW и също ит изброените бих те посъветвал за 5002,ама има и други марки на много конкурентни цени и качество!!

това със слуховете го заеби!!

един кардан от що годе сносна марка,добре поддържан и добре настроен според твоите изисквания , винаги ще ти доставя удоволствие!

това с Iron Cobrite и другите измишльотини е пълна глупост!(да не се обиди сега някой)

успех с покупката!!

Редактирано от drumvarna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

малко :)

защо повечето барабанисти са против DW карданите, а Danny47?

Свирил съм на DW (не помня кой модел) и ми се видя ок... не са здрави ли, какво ли?

просто ми е интересно...

Редактирано от bi4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говори се, че се чупят степенките, където стъпва кракът. Естествено зависи кой свири, как свири, какво свири. Но е факт, че си има чисто конструктивни недостатъци, които предразполагат тези проблеми. Но пък педалите са готини, няма спор. Погледнато от гледна точка на цена и ограничени финанси, всички ние залагаме на по-здрави решения. Кофти е да ти счупи кардана за 700-800 лева все пак. Именно затова, повечето мнения са "против". Но пък тази тема е дискутирана не веднъж и два пъти. Ако потърсиш с търсачката на форума ще намериш доста неща. Някой даже беше постнал готино руско ревю, в което се сравняваха DW, Tama и Pearl.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.musiciansfriend.com/product/Tam...edal?sku=440058

Бях го видял в амазон и за към 200$. Зависи какво търсиш. Мек, лек, тежък педал, каква цена. Такива неща не посочваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.