Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Js100


WaNTeDd

Recommended Posts

Малко някак си ХИЧ не е удачно да сравняваш китара за 700$ с такава за 1200$...

Освен вече направената много правилна забележка, че са СЪВСЕМ различен тип китари и не може да се сравняват. Аз имам JS1000, но обмислям да си взема и нещо LP-style, просто защото си трябва. Не можеш да имаш само едната. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е от небето до земята при двата модела.Като тръгнеш от звук,усещане...много,много,много са!Истината е,че чак след време ще разбереш какъв тип китара най-много ти допада.При повечето ми познати(както и при мен) начина беше купува-продава и пак така :greenangel: .Не казвам,че е задължително да се случи,но за 10 мин. в магазина е трудно да разбереш това ли е китарата за теб,особено ако е добре направен модел и особено ако допреди това си свирил на китара за 300 лева.Така или иначе е повече от желателно да пробваш китарите,особено ако не знаеш какво да очакваш(както е май в твоя случай).

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми на ибанеса съм свирил ,господина ми има такъв ,обаче той си е сменил хембъкарър със DiMarzio ,което подобрява нещата.Гибсънът няма как да го пробвам просто трябва да го поръчам по нета.Затова просто питам вас по опитните коя е китара за вас е по-добра Ибанез js100 или Гибсън Лес Пол Студио?
На Айбанеза лесно ли се свири, а? Страшно е удобна, нали? Грифът е превъзходен...

 

В крайна сметка все ще трябва да си вземеш нещо. Айбанезът, мисля, е перфектен в твоя случай - да напреднеш. След това, ако не те кефи, ще си вземеш нещо друго. Но за твоите цели си вземи удобна китарка, на която се свири лесно. Защото няма никакъв смисъл да усложняваш нещата, то и без това е достатъчно трудно.

Имаш привилегията да се учиш на нещо хубаво. Използвай възможността добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз първо не сум сувсеем начинаещ.От Ибанеса знам какво да очаквам но от Гибсъна незнам ,но май ще избера Гибсън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.