Jump to content
Българският форум за музиканти

Сигнал - Сбогом-инструменталче


NOKIA

Recommended Posts

или някой си е объркал quantiза или на някой му е стъпал слон на ушите :girl_witch: Още коментари искаш ли или ще си го оправиш и пак ще го пуснеш да има да кажем нещо хубаво ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или някой си е объркал quantiза или на някой му е стъпал слон на ушите ;) Още коментари искаш ли или ще си го оправиш и пак ще го пуснеш да има да кажем нещо хубаво ?

 

Ти на голям професор ли се правиш. Ще го оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми казвай че ти звучи добре или още по-малко - да ти звучи точно ? Баса и китарата ти са с октави надолу (една за баса и две за китарата) . Пианото си има състейн педал , или го напиши ако нямаш , или го запиши ако имаш . Аз дето не съм професор , ама поне като се излагам пиша "Да , знам че се излагам" , и то това го правя само като експериментирам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

..... на места в началото пианцето звучи като у кръчма.....не че лошо....но не е за тази песниовка......

това с китарите ебати сеедно говорителите са ми изгоряли и колоните ми бръждят докато си слушам.....

подкрепям с 2 ръце за състейн педала....

не че нещо но просто Сигнал са ми много любима група.... ;)

Редактирано от Old_Shetarhand
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... китарата ти са с октави надолу (... две за китарата)

Много ниско си си настроил Скуайъра ...Явно ползваш някакви дет метал настройки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.