Jump to content
Българският форум за музиканти

The New Firesound By N-audio


Recommended Posts

И аз получих моя (сериен: 080002) ! :cheers2: Но нямах време да го разцъкам с готина апаратура! Идните дни и това ще стане!

 

Мерси много, Ники!

 

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Не съм много по писането,но не мога да не кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на Ники с когото се запознахме преди 2 дена и от който бях очарован не само като творец а и като човек.

Казвам ТВОРЕЦ защото за мен нещата които видях и изпробвах не са просто технически схеми в кутийки!

Няма да се правя на професор за да сравнявам неговия Firesound с Tubscreamer-a или пък Power box-a му с Power brick-a на Dunlop,само ще кажа че през 20те ми години активно на сцената,през мен са минали страшно много драйвове но на по-качествен от неговия не съм свирил.

Също бях изумен от Power box-a който веднага купих и препоръчвам на всички,който искат да нямат проблеми с тока и шума от многото навързани ефекти.

Горд съм че в България вече се правят неща които са по-качествени от световно наложените им аналози!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря, Пепи, за дорбите думи и адски готиното отношение от теб и от цялата банда!! За мен е голямо удоволствие група Акага да свирят с моите ефектчета :girl_witch:

:rolleyes::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
Отговорено (Редактирано)

Аз също съм от клуба.

В допълнение мога да кажа,че е мн.гъвкав.

Спокойно може да се ползва за много стилове.

И да кажа на Ники евлата баце :) ГОЛЯМ СИ ;)

Скоро ще приберем по още някоя бирица-отново и мощно.

Поздрави !!!

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мъфхъни няма нищо общо с Файърсаунда. И като звук и като цел на употребата. И двете са много хубави машинки, които си лягат съвсем на място в правилната ситуация.

 

Едит: За да не съм съвсем в офотопик - последния път като записвах джемче бях забравил Фaйърсаунда включен, макар че нямах намерение да го ползвам и после останах още по-доволен от резултата !

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

The 4-th е в мен - 080004.

Искам да поздравя Ники за готиният ефект (не че не го направих по телефона де, ама тука е мястото за реклама).

Страхотен ефект и страхотна работа, брадъре!

Впечатлен съм не само от самият продукт, но и от опаковката - семпла и точно на място.

Много истинско и много оригинално като идея и приложение.

Като звук е страхотен и смея да твърдя - многофункционален и всеобхватен.

Направих някои любителски тестове с още два яки ефекта и останах напълно изненадан от резултатите.

Този ефект е това, което винаги съм търсил. Звучи много лампово, изчистено, с много динамика и индивидуализъм.

Имал съм един чувал с маркови ефекти, с доста близки характеристики. Firesound просто ги отнася отвсякъде.

Дори името му си е точно на място, мамка му!

Ники, според мен, този път Firesound удари в земята Tech21 и техния овердрайв!

 

Изберете различното, изберете българското!

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Ако това е тема в която всеки може да сподели какви са му впечатленията от Firesound,трябва да кажа че е перфектен за напържване на крънч канали,много пробивен като звук в микса.Изобщо много ми хареса заслужава си парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.