Jump to content
Българският форум за музиканти

Каква енергия усвоявате след свирене?


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Много зависи,репетирал ли си вкъщи или си свирил с банда!!

ако е с банда дали е за пари или за удоволствие и т.н.

аз гледам винаги да улавям позитивна енергия , но някой път е просто невъзможно и май ако тегля една черта се ядосвам повече на колегите отколкото да се изкефя,ама при всеки различно!!

Иначе определено като си посвиря няколко часа в къщи сам и се чувствам невероятно!!

Редактирано от drumvarna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи, колко време свиря. Ако е до 2 часа се чувствам прекрасно, както и след концерт, ако наистина само свириш, което особено при нас барабанистите не е само това, но и мъкненето и нареждане на барабани, което мен лично ме уморява много повече от самото свирене :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чуствам прекрасно !

На запад усилено се използва ритмиката като терапия. Доказано е, че свиренето на барабани отпуска и действа добре на нервите, като намалява стреса от ежадневната работа ! Това точно усещам и аз ! Не на последно място свиренето помага при различни физически недъзи- парализи и т.н !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай тези жеги и репетиционната,която е южна след 2-3 часа яко млатене от мен тече пот и се чувствам като изцеден,но 10-15 минутки след това съм като прероден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се чувствам много яко повечето пъти като слезна от сцената

в смисъл, изморен съм яко, ама ми е готино

 

ако съм свирил зле, естествено съм бесен на себе си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъъъъъ ... на мен общо взето ми е през оная работа как се чувствам аз... важното е как се чувстват околните ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15-тина годинки, когато все още ме влечеше да свиря, след репетиция усвоявах основно бирена енергия - много мощна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ех бирената енергия...

определено, когато успея да посвиря пълноценно си тръгвам меко казано, като разтопен от радост...

Не знам какво повече да кажа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирена!

Хахаха, още преди да прочета, си го помислих. Смятайте к'ви хора са се събрали тук!

А инак зависи от репетицията. Има по-успешни, има и по-неуспешни дни, в които можеш да летиш, или да лазиш, зависи... може би главно от настроението. Mostly positive. LOVE DRUMS! LOVE PLAYING!

:oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.