Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom Palmtop Studio Ps-04


Jordan_J

Recommended Posts

Хей!

 

Тук с Паскалеро от форума си купихме по една въшка Zoom Palmtop Studio PS-04. Някой ако е ползвал и знае - да казва добри или лоши неща по темата, че ние много интересно, щото не сме ги получили още!!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей!

 

Тук с Паскалеро от форума си купихме по една въшка Zoom Palmtop Studio PS-04. Някой ако е ползвал и знае - да казва добри или лоши неща по темата, че ние много интересно, щото не сме ги получили още!!

уфф :rolleyes:

Е шо не пита предварително бре? Те верно напоследък ги продават две за леф. Нема XLR инп (т.е. балансиран), конверторите "sux-a-bit"...Иначе като да праскаш идейки става.

 

Аз напоследък се чудех дали да продавам един Boss BR-532, който ми се мотае наоколо...и според мен е достса по-добър (но е по-голям като размер, ако това е фактор) та можехме да измислим нещо по-въпроса....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей!

 

Тук с Паскалеро от форума си купихме по една въшка Zoom Palmtop Studio PS-04. Някой ако е ползвал и знае - да казва добри или лоши неща по темата, че ние много интересно, щото не сме ги получили още!!

уфф :godbless:

Е шо не пита предварително бре? Те верно напоследък ги продават две за леф. Нема XLR инп (т.е. балансиран), конверторите "sux-a-bit"...Иначе като да праскаш идейки става.

 

Аз напоследък се чудех дали да продавам един Boss BR-532, който ми се мотае наоколо...и според мен е достса по-добър (но е по-голям като размер, ако това е фактор) та можехме да измислим нещо по-въпроса....

Ами що не каза по-рано... Ние ги ппручахме заедно и не можем вече да се откажем...

Нищо :P Другия път казвай навреме :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и без това само за репетицийки на слушалки ще го ползвам.

@Паскалеро много ми го похвали.

Той имаше модела ПС-02, ама след като веднъж от електроснабдяване направили неправилни връзки из тях на токовете - всико му изгоря - Зуум-чето, хладилници, телевизори и прочие :D Единственото нещо което било включено и не изгоряло е неговия лампов FENDER HOT ROD Deluxe. Баси колко странно!

Та сега като го питах - веднага се съгласи да си вземем по едно Zoom-че, щото казва от голяма помощ било за репетиране. по 180 долара на парче без транспорта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

веднъж от електроснабдяване направили неправилни връзки из тях на токовете - всико му изгоря - Зуум-чето, хладилници, телевизори и прочие :) Единственото нещо което било включено и не изгоряло е неговия лампов FENDER HOT ROD Deluxe. Баси колко странно!

.

хич не е странно - а ти яко ме надъхваш за тоя Делукс - май по някое време ще го включа в шопинг листа :) плюс един телекастър и фиеста ред стратокастър :wow:

нали и ти ползваш такъв?

а до записвачките и аз мислех навремето за такова Зумче- но после събрах повече пари и взех Роланд 840 ЕХ- с вградения CMOS -процесор за китара

и съм записал почти един инструментал и сега правя песен на бандата - звука -няма какво повече да се иска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

веднъж от електроснабдяване направили неправилни връзки из тях на токовете - всико му изгоря - Зуум-чето, хладилници, телевизори и прочие :( Единственото нещо което било включено и не изгоряло е неговия лампов FENDER HOT ROD Deluxe. Баси колко странно!

.

хич не е странно - а ти яко ме надъхваш за тоя Делукс - май по някое време ще го включа в шопинг листа :D плюс един телекастър и фиеста ред стратокастър :wow:

нали и ти ползваш такъв?

а до записвачките и аз мислех навремето за такова Зумче- но после събрах повече пари и взех Роланд 840 ЕХ- с вградения CMOS -процесор за китара

и съм записал почти един инструментал и сега правя песен на бандата - звука -няма какво повече да се иска

@Тони - да, ползвам и Теле- и Стратокастер. Ама не разбрах - продаваш ДеЛукс-а или купуваш такъв? Щото можем да вземем тука още един ;) ;) Ако го даваш изгодно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.