Jump to content
Българският форум за музиканти

Аналогов звук срещу процесорния


metalhammer

Recommended Posts

абе хора ако и вие свирите на шибан китайски касетофон ша рзберете че процесора в този случай е манна небесна...иначе в репетиционната ни има роланд и разбира се Маршал....в роланда ефтиния ми Зум къса глави,като го бучна в драйв канала с по-малко гейн от процесора става лудница+капсулираните адаптери става що годе добър саунд/поне не съм чул по-добър от друг начинаещ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на аналогов дистер + някое лампово кубенце :) . Процесорите имат по-сух звук, колкото и да усилваш басовете. Но не бих отказал и един процесор де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен и двете неща си имат плюсове и минуси - зависи от процесора... има невероятно добри процесори, които в коминация с готини "камиончета" Праскат невероятен саунд...

Абсолютно правилно. Лично аз предпочитам отделните ефекти, но не мога да кажа че те са по-добри от процесорите и обратното. Аз просто не се кефя на идеята 200 в едно. Предпочитам 2-3 ама истински качествени. Разбира се че има супер яки процесори, не ме разбирайте грешно :rolleyes: .

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...

Интересно би било да чуем мнението на участниците в темата 7 години по-късно: дали вече дигиталните технологии задминаха аналоговите по качество на саунда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Престани да вадиш отгоре теми от 2004! Нормално е повечето от линковете да не са на линия! Дори сайтовете вече ги няма. Повече от половината потребители по тези теми също не посещават форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.