Jump to content
Българският форум за музиканти

Pitchshifter Plugin


AXE

Recommended Posts

Някой може ли да ми препоръча VST plugin, който ще ми помогне да си преставя, че китарата ми е настроена в B (примерно) :girl_witch: Пробвах 1-2, ама имаха някакво странно пулсиране на звука, което не можах да разкарам. Та ако някой знае за някой читав, ще се радвам да ми спести търсенето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча VST plugin, който ще ми помогне да си преставя, че китарата ми е настроена в B (примерно) :thumbup: Пробвах 1-2, ама имаха някакво странно пулсиране на звука, което не можах да разкарам. Та ако някой знае за някой читав, ще се радвам да ми спести търсенето ;)

 

Трудна работа ... Ти искаш транспониране с ... 5 полутона ... Трудно ще постигнеш задоволителен резултат, но не е съвсем невъзможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е щом Zoom-a ми, който е произведен преди поне 7-8 години, можеше да вдига и да сваля до октава, значи през 2008 се предполага да има софтуер за PC, който да прави същото :thumbup:

Че няма да е най-върховния звук - ясно. Ама за без пари толкоз ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Antares AutoTune.

Или поне това е плъгинът, който се използва най-широко в професионалните среди за питчване в реално време, без (ужким) много артефакти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седнах да го поразцъкам. Единствено успях да сваля с половин тон, като промених опорната честота. Това ли му е максимума, щото мен малко повечко ми трябват :punk_guitar: Поне тон да сваля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Щом Zoom процесора ти може да транспонира до октава, защо не ползваш него ?

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.