Jump to content
Българският форум за музиканти

Класиците да си запушат ушите ! :)


Dilian Nedev

Recommended Posts

Хайде без да се "тепаме" а?Никой не е казал нещо подобно, и аз също съм просто публика и "немузикант" ! Мисля, че тонът не е преминавал рамките на приличното и някоя друга закачка към "противниковата агитка" не означава война.... Извинявам се за :) .....нека свирим, всеки според възможностите си.... а не да се караме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повод за разпалване на страстите няма,или поне не съм се старал да го създам.След като постваш неща,върху които си работил(не само свирил)приемай всички мнения радушно,прецени кои са меродавни.Аз когато поствам нещо отминавам бравота-та и следя кой ме е критикувал градивно.Не знам как реши,че някой те осмива....просто не подценявай меломаните,те са хората,които имат нужда от музика,често я купуват и ние се развиваме заради тях.

На всичко отгоре аз самия съм ти фен така,че свиркай си и не се впрягай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой не обича градивната критика . Но "критика" от сорта на "Тва не ми харесва , онова не ми харесва" , еми извинявай , никой не го е карал да се обясняа . Вкусове различни колкото различни са хората . Ако беше споменала как да станат по-хубави барабаните може би щеше да ми е полезно даже . А човек винаги има нужда да чуе едно "Браво" за работата си . Защото иначе най-много съвсем да се откажеш да се мъчиш като не им харесва на другите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноооооогггоооо ми хареса, браво!!!!

Много приятно е станало, направо ми гали ухото. Мислил ли си за малко по удължен край на песента, сега песента малко изведнъж ми свършва? От 1:44 до 1:59 адски много бих желал да чуя още една китара или клавир отдолу (хармонийка :) ) , ще имаш ли време да запишеш още един вариант?

Дилиане още веднъж поздравления за добрата работа!!!

 

Поздрави!!!

 

;) Марио B)

 

п.п Слушам песента през едни гадни колонки в работата и ми прави впечатление едно: Барабаните не са ли малко силни (много отпред ми идват и на места клавира почти не го чувам), проблема може и да е от колонките, но съм длъжен да попитам. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко ;)

Много диво звучи.

Само определено от 0:54 до 1:01 някъде е прекалено натрупано откъм звук. Останалото бих си го купил да го слушам :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново :) Съжалявам , че не отговорих отдавна , но просто не ми остана време да се дозанимавам с това "чудо на природата" ...

 

Polyphone , с хармониите малко ми е сложно , но ще се опитам :)

 

killer , има още да се прави в края , просто не ми стигна времето да си направя арпежите на китарата . Work In Progress :)

 

bai-goku , от 0:54 до 1:01 наистина не се получи , ще го помисля още :)

 

http://media.putfile.com/NewTocata това е последният опит , нищо ново по идеите , само съм записал китарата с ампчето (горкия Laney му се наложи да го запиша с куц микрофон , а самия амп усилен на 2 :( ) ... Та тва е :) Утре продължавам "работата" лека вечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах за барабаните какво толкова дразнят и къде по дяволите трябва да е това легато в тази бърза част ??????Като опит за интерпретация си е много добре даже ...

но знаеш ли - на мене като запозната с класиката - самия материал от който си тръгнал ми е малко банален ...имало е и други опити за токатата с хеви метъл преди тебе ,що не опиташ с нещо не толкова познато за широката публика ...има толкова готини предкласики ,и защо трябва да е точно от БАХ ???Банално ми е някак ....

Сега назапад доста е на мода барока ...тръгни от нещо по- непознато в Бг ,но пак така известно ,мисля че ще се получи много по- ефектно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Мороре, барокът спря да бъде модерен на запад откакто Ингви спря да бъде модерен там. А БАХ (неговата мама), просто си плаче да бъде правен на метал, както и Вагнер. Да хората ги знаят, банални са ама са най-удобни. Ай тръгни от Рахманинов примерно да правиш жици. И да успееш масата като не са го чували и не знаят оригинал, грам няаа се заинтересуват. Лорда кърти мивки, той е бъдещето на България, мисля че е време да чуем нещо авторско не само кавъри. Ако има ама аз нещо съм го пропуснал с радост ще изчакам линк :)

Редактирано от MrDeath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Мороре, барокът спря да бъде модерен на запад откакто Ингви спря да бъде модерен там. А БАХ (неговата мама), просто си плаче да бъде правен на метал, както и Вагнер. Да хората ги знаят, банални са ама са най-удобни. Ай тръгни от Рахманинов примерно да правиш жици. И да успееш масата като не са го чували и не знаят оригинал, грам няаа се заинтересуват. Лорда кърти мивки, той е бъдещето на България, мисля че е време да чуем нещо авторско не само кавъри. Ако има ама аз нещо съм го пропуснал с радост ще изчакам линк :)

аз смятам че и други композитори стават за метъл ,а барока си е доста актуален в момента

Вагнер е доста по- труден за слушане за широкия кръг слушатели мен ако питаш

а от Лорда тепърва ще чуеш доста авторски неща ,понеже момчето е много талантливо

Редактирано от mororor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе че стават-стават, но не са чак толкова много, а за да слушаш Вагнер не е нужно нито да си Хитлер, нито кой знае колко специален, но Шшшшостакович е друго хахаххаха, а за барока съм доста скептичен (говорим за барока леекинко модернизиран и облечен в китарни одежди :( не за истинския), просто защото неокласическия стил не е много модерен на запад, а и не само там. А лорда няма кво да го говорим, той е ясен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.