Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли някой със Dean?


headless

Recommended Posts

здравейте на всички четящи тази тема :D

имам въпрос към вас,и той е дали има някой член на този форум,притежаващ DEAN,и ако да нека да каже от къде и как се е сдобил с него,защото ми е много интересно това че тази марка китари просто липсва тук в БГ.

а и също така според вас дали не ги внасят,защото можеби няма търсене,което вече подсказва че не са добра марка китари или според вас има нещо друго,защото аз лично ходих до кънда-мънда в диеия за да си взема точно тази марка китара,и не мисля че е лоша марка,и дори бих казал че е точно обратното :ok:

много ще се радвам ако тук има и други като мен със DEAN,и съответно разбера и вашите мнения по въпроса -_- -_- :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

имах предвид,че си донесох китарата от 15000км. разтояние отвъд океана.

А сега някой ще ме попита ли отвъд кой океан и защо от там!!!

нека не четем ненужни коментари :greenball:

на мен лично наистина много ще ми е интересно да разбера колко горе долу човека тук в БГ са със DEAN,и мнението им за тях,а и не само тяхното за тази марка китари :girl_witch:

Редактирано от headless
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо ти е нужно чуждо мнение по този въпрос?

Твоето мнение за твоята си китара не е ли достатъчно меродавно? :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Идеята според мен не е за мнение, а за това колко хора от форума са с Деан :rolleyes: Обяснил е поради каква причина е пуснал темата ;)

 

 

 

+1 Dean Evo XM moded - китарата ми е от Headless - дошла отвъд океана :) Много яки китарки и аз много и се кефя, е кефя се още повече на неговата, но това е друга тема...сигурно затова не ми дава да я барна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Бууулгария може да не са 2ма можеби в форума сте двама :greenball: но едва ли ...и да Дийн е страхотна марка но както при всяка такава има Дийн и Дийн :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Dean ZX, черен с къстъм модификации от моя страна :> Макар и китайска, качеството е супер, звука е невероятно добър и със стоковите адаптери и с даймбъкъра който сложих :) Внесена от Испания, излезе ми тънкажно за 400 точки :> Честно казано.. преди да я взема не бях запознат с марката .. но след като съм свирил на китари на други марки .. мнението ми е, че Dean за мен са №1 марка евър .. говорим за цената и за качеството .. да не говорим за красивите им форми на китарите :) Смятам за в бъдеще като се опарича да се лепна на един черен Рейзърбек с флойд.. но има време и до там :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са ръбати тия Dean...

На външен вид поне не ме кефят :) ама важен е звука

 

Пуснете някой sample да чуем - щом сте решили да ги хвалите да не са само празни приказки.

Няколко такта чиста китара и да чуем какъв звук вадят.

Редактирано от biala
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих дал, но няма да е реално, понеже моета вече няма много общо със стоковия вариянт .. на бридж даймбъкър, а на нек преместих стоковия от бридж-а .. и звучи мега плътно .. и дървото е доста качествено бих казал .. но да, някой колега да даде реален запис :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесват ми V-моделите, но... тая огромна глава ме дразни много. Обаче ако ми трябва да избирам измежду всичките метъл-машини за някоя истинска бруталия, това ще бъде.

 

Честито на всички Дийновци, късметлии са. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

и аз съм фен на дийн и бих си взел един DECEIVER във вариант с EMG адаптери

 

ако някой знае има ли официален вносител за България да подскаже моля

 

визиартс ги имат в листите си с китари, но не може да се пипне инструмента, което ме притеснява

 

ако някой знае вносител да се обади моля ако мое и на ЛС ще е супер

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.