Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp Ex - 50 Amazon.com


bghunter

Recommended Posts

http://www.amazon.com/ESP-Standard-EX50-El...6890&sr=1-7

Това е въпросната китара, та значи доколкото разбирам идва с беспатна доставка и ще ми струва около 260 лв. Искам да попитам дали е така и ако да дали доставят до българия тея пичове ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Europe Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Iceland, Ireland, Italy, the Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland, and the United Kingdom

ако живееш в една от тези страни ДА! :( но не е безплатно.

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не баш с две билитчета едното е лева а другото евро. Е има вариант за поръчки от америка ама понякога не си струва особедно за по тежки неща. Тъй че динакорд е варианта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От там ми излиза 460 (по мой сметки) а аз попринцип имам само 300 ще издрънкам тате за още 50 макс може да зема и толкова 350 другите 150 нема да паднат от небето. Май ще изчакам още 5 месеца докато ги сабера тея 150 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

недей да бързаш колега,събери я тази горе посочена сума отиди и вземи китарата,а тя няма да избяга.

знам че е лесно да се каже -_- ,но това е света в който живеем.

btw вземи ESP-то,защото според мен то ще е по-правилният избор.

не знам как е на удобство и на звук,но аз имам Jackson JS30RR и не съм много доволен от него,а за относното ESP чувам последно време все хубави работи -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Динакорд е 520лв. или поне толкова беше когато е взех.А колкото до JS серията...аз има една JS30 и се радвам, че се разделих с нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.