Jump to content
Българският форум за музиканти

Fairytale Gone Bad (акапелно)


ShadowMaster

Recommended Posts

Понеже много мразя сам да се слушам, освен в случаите когато е абсолютно наложително, пускам това тук. Преди няколко дни го записах... Нищо особено, но бих искал да получа някаква конструктивна критика, мнения, и т.н.

 

Не съм се занимавал с пеене, но често си пея и обичам да го правя, защото ми доставя удоволствие :)

 

И според вас ако започна да ходя на уроци ще има ли полза?

 

Fairytale Gone Bad:

http://teodortenchev.webs.com/Teodor%20Ten...0Gone%20Bad.mp3

 

 

Жалък опит да пея нещо на Синатра:

http://teodortenchev.webs.com/Teodor%20Ten...0Sinatra%29.mp3

 

 

Гадно е, че не мога добре да взимам високи тонове, но... действам с това което имам :girl_witch:

 

 

Мнения?

Редактирано от ShadowMaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност природата ти е дала най-малко средностетистически глас и прилична музикалност.

От теб зависи дали си готов да положиш известно количество труд за нещо повече.

Ако имаш такива намерения мога да съдействам и да ти кажа по подробно кои са основните проблеми.

 

УСПЕХ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много топъл глас имаш. харесва ми ! Fairytale ти се върви екстра. Треа си работа, разбира се че имаш талант, ходи на уроци, ако това исакш дерзай , заложбите ги имаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много топъл глас имаш. харесва ми ! Fairytale ти се върви екстра. Треа си работа, разбира се че имаш талант, ходи на уроци, ако това исакш дерзай , заложбите ги имаш.

 

Aз все си мисля, че е малко късно. На 20 години съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единствено, може да е късно, ако нямаш достатъчно желание и амбиция, тва е трудното, което се появява с "напредване на възрастта" , въпреки че 20 години никъв напредък на възрастта не е :wallbash: , така че ако пеенето е което искаш, почвай и не му мисли дали е късно, по-рано нема да стане, въпроса е само колко силно го искаш. Успех !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух и двете, имаш потенциал.

 

На мен лично вибратото ми идва в повече на места, но това е само за моя вкус.

 

Няма как ходенето при добър учител да не е полезно, ако човек има сериозни цели.

 

Виж (чуй) Майкъл Бъбъл, тоя пич адски ме кефи как пее и мисля, че ти е подобен.

 

Успех.

 

П.С. Аз съм на близо 30, но ме бОли фара по случая.

 

:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тембърът ти е хубав, и аз съм на това мнение.

Обаче ти пък Синатра, и то това парче. Хич не е лесно и благодарно, особено акапелно изпълнение.

Запиши се на уроци по пеене, или друг вариант е да започнеш да пееш не за себе си, а с някой друг, намери си навит музикант и бачкай в тази насока.

Според мен един опитен музикант до теб е по-ценен от падагог за по 45 мин, но това не е в сила за всички, както и моето мнение не държа да е меродавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, това парче не съм го слушала. Харесва ми отново как го изпълняваш - все пак не си с ефекти на гласа, студио и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено си заслужава да се позанимаваш малко по-задълбочено,защото имаш потенциал,който ще е грехота да не развиеш(мое мнение).Имаш много мек и приятен тембър!

 

Мога да съдействам,ако имаш желание-пиши ми лс.

 

Поздрави и успех:Лили :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.