Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за Jackson


Rezachka

Recommended Posts

Така.... сега въпроса ми е някой (от разбирачите) ако може да ми даде информация и мнение за този модел Jackson --> http://jacksonguitars.com/products/search....rtno=2900016527 в нценовата листа на Jackson видях че е 450$ а и мисля че видях този модел в магазина на xxxx в Пловдив.. смятам да го пробвам във вторник :headbang: ако някой знае нещо .. като полезна информация за тоя модел (и не само) нека сподели ;D

а и някой ако знае има ли вариант да си купя jackson като заплащам с долари.. аз все пак ще питам в магазина..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле, ако не си кой знае колко напреднал ще ти върши работа...имай предвид, че това е китара от най-ниския клас, както пише в сайта (entry level guitar)...адаптрите са добре в сравнение с някоя кремона или squier,ама иначе си е мотичка. Аз имам китара от тоя клас,ама е Dinky, тоест стандартна форма...докато я направя да мяза и звучи на нещо дадох към 1000 лв.

защо точно към стрела си се насочил...?пробвай и виж дали ти е удобна за свирене..трябва да знаеш, че гъзарията не свири :headbang::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз не съм кой знае колко напреднал, ама не съм и баш начинаещ занимавам се вече около 3 години .. пак не е кой знае колко де. ся свиря на squier bullet strat.. тея стрели адски ме кефят от много време още не съм знаел Jackson какво е :headbang: ще видя дали ще ми е удобна..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич тая китара в раизинга според мене не си заслужата 500-те лева.Супер много пръщи,а и грифа поне на мене не ми беше удобен.Аз например след това лято ще взимам Джаксън Ренди Родс 1200 лева струва,а и си има и флойд роуз,а тази която си я показал няма.Така,че според мене по добре ги питаи за тази която ти казах,аз от тях разбарх,че ваобще за тези пари има китарата която искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз например след това лято ще взимам Джаксън Ренди Родс 1200 лева струва,а и си има и флойд роуз,а тази която си я показал няма.Така,че според мене по добре ги питаи за тази която ти казах,аз от тях разбарх,че ваобще за тези пари има китарата която искам.

 

1.Откъде ще си зимаш тоя Rhoads за 1200 ?

2.Кой Jackson в RisingForce си заслужава (някой компетентен по въпроса да отговори) ?

Редактирано от El`ToRo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле, ако не си кой знае колко напреднал ще ти върши работа...имай предвид, че това е китара от най-ниския клас, както пише в сайта (entry level guitar)...адаптрите са добре в сравнение с някоя кремона или squier,ама иначе си е мотичка. Аз имам китара от тоя клас,ама е Dinky, тоест стандартна форма...докато я направя да мяза и звучи на нещо дадох към 1000 лв.

защо точно към стрела си се насочил...?пробвай и виж дали ти е удобна за свирене..трябва да знаеш, че гъзарията не свири :headbang::greenball:

Братле,най не си разбрал правилно кво пише в сайта.Entry Level Guitar са Всички китари от JS сериите.А тоя RR просто е от тия серии.Иначе има и такова Динки и др китарки.Има и RR от Pro Series

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам този роудс струва 550 лв в xxxx-а .. добър избор за начинаещите ... лошото е че няма флойд за да се научите и на тази техника но кво да се прави... иначе е яка китарка.... за по напред бих ти препоръчал звяра който аз си купих наскоро а именно Jackson RR 24. е тва е китарата убиец просто но ще ти трябва като понавлезнеш в материята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтините Jackson-чета стават до толкова, колкото и китарите на останалит3е производители.

Но лоши не са - биват. Адаптерите им не са ми любими, ама какво да се прави...

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^Ами от раизинга нечетеш ли?Казах,че от пичовете тама разбах,че има такава китара.Ще си я поръчам от тях просто.Ако повече се интересуваш иди и ще ти дадат каталози и подробно ще ти обяснят всичко.

Редактирано от JimBeam
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си купи такава китара преди седмица и нещо. Китара като китара, свири нормално, вярна е, не пращи особено много, но искам да споделя, че грифът си е направо фендърски, въпросният човек има и страт и ги сравнявахме. На мен лично не ми е удобна заради формата й, но вкус друга няма. Като цяло за тези пари си е приемлива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.