Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

Между другото това ми напомня, че имаше пред време и една група, май Конкурент се казваха, които спокойно могат да бъдат обявени за най-гадна и некадърна Бг-група, които обаче имат някакво супер измислено самочувствие и претенции - вокалът е някъв смешник, който пее все едно има постоянен запек ;) и се мисли едва ли не за българския Coverdale :P , а музиката им е някакъв блудкав , безмислен рок, в сравнение с който БТР са направо титани ... Та мисълта ми е, че веднъж пак така случайно щракайки си каналите хванах по някаква измислена телевизия някакво интервю с тях, в което барабнистът им обясняваше без да му мигне окото как се познавал с Nico McBrain от Iron Maiden и едва ли не били първи приятели и си пиели кафето заедно.... ;):P;):P

 

Трябва или да имаш хората, на които казваш това за пълни идиоти или ти да си пълен лумпен за да твърдиш такива неща.. ;)

Вокалът се изживяваше и като барабанист в началото,само дето на демо клип не можеше да си уцели правия такт,който беше записал с наслагвания в студио.. ;):D ,ех,Емо,и с масленозеления Москвич-такси,смех.. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Angry Samoan -ако Емо от конкрент го прочете - може и да му докараш сърдечен удар

конкурент са свирили в монтрьо и май в германия - някакви клубове предполагам

с техния барабанист съм свирил известно време и съм чувал историята за нико мак брейн и е бил на проби в една френска ХМ банда Траст - но не са го взели

нищо чудно да се познава с Нико - тия западните звезди - са много по малки звездомани от някои наши които ти визираш( а дали са първи приятили и си пият кафето - вече незнам)

аз ще прибавя Николо Коцев(той поне има основение все пак)

а конкурент барабаниста е много много по добър от Иван юзбаши

плюс това Конкурент имат 2 добри песни- Мама и Дай ми време

вярно - БТР са бая пред Конкурент- както и конкурент пред бг рок

така че според мен си малко краен за конкурент

а и емо може вече да е надживял ковърдейлския си период..

отдавна е минал 40-тте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че съм чак толкова краен, и съм сигурен че и много хора ще са на същото мнение, а по отношение на звездоманията на Бг"звездите" си прав и това се отнася точно за конкурент..БТР например , на които въобще не съм фен, но са класи на тези типове, са известни общо взето като скромни ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно е 4е бг рок свириха със Глен Хиус странно нали.....как ли се е по4увсвал горкия Глени като ги е видял как го подгряват а....или се е замислил....брейййй какво е нивото на българската музика 6том тва са има най добрите рокаджии по думите на Иуса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че 90% от изказванията са около слухове по темата. Сиреч изказващите се на са лично потърпевши. Т.е. - въздържайте се...

 

П.С. Не защитавам никой и подкрепям мненията на запознатите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който е бил потърпев6 о6те по зле за него като мен например....представя6 ли си преди половин ден да ти викат...ъъъъ Бате готов ли си да стане6 4аст от легендата Бг рок бла бла.....след тва да види6 как мутрите му отнасят барабаните ...а той да не му пука 6тото ги е тафил от 4итали6те аре нема да казвам кое ...ти може би го знае6 ида ти вика в лицето .....абе ти си много надут аз тука на половината хора хлеба в рацете сам им дал....не е ли парадоксално някак си....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Абе как може да ходите на такъв концерт където свирят БГ РОК.Първо какво можете да научите от тези музиканти,второ аз ходя на концерти където музикантите имат понятие от музика .Вземете група ТЕ убийственни музиканти ,всяка седмица свирят в бек стейж,това е групата която си заслужава да се види.А за въпросния човек не искам да коментирам ,първо не го познавам второ като им гледах плаката днес ,музикантите ми преличат на някакви бачкатори в кремиковци , а музиката я имат за удоволствие

 

Не мисля че си прав. През БГ Рок и Конкурент са минали едни от най-добрите бг рок музиканти, изключвам себе си, аз не съм добър. Но тези, които знам че са били там, повечето са убийствени инструменталисти. Що се отнася до ТЕ, може би са добри музиканти, така чух по рекламите по радия ит тв "Супергрупата" и т н. но 1. те не свирят рок / а темата е по-скоро за рока а не за поп-а/ и 2. гледал съм ги и не са ме грабнали с нищо. Естествено всеки си има вкус, но мисля че стилът в който се развиват тези момчета никога няма да е популярен в БГ...

 

Да, защото договорът тогава им беше с Митьо Пайнера! А специално за тази песен с клипа по планета, Онбашията открадна идеята за барабаните и въпреки всичко не успя да ги изсвири както трябва!

 

 

Пич, ти нещо много се биеш у гърдите как Онбаши ти бил откраднал барабаните от твойта песен, ама ако наистина си на 24 както пише в профила ти то тогава нещо лъжеш, тая песен датира от 1993 казва се "Свободен", и тя е с пайнерския клип...

 

Не че Юзбашията ме кефи, ама съм малко по-вътре от теб, все пак изкарах няколко години от детството си в тая мизерна група...

 

Между другото това ми напомня, че имаше пред време и една група, май Конкурент се казваха, които спокойно могат да бъдат обявени за най-гадна и некадърна Бг-група, които обаче имат някакво супер измислено самочувствие и претенции - вокалът е някъв смешник, който пее все едно има постоянен запек biggrin.gif и се мисли едва ли не за българския Coverdale laugh.gif , а музиката им е някакъв блудкав , безмислен рок, в сравнение с който БТР са направо титани ... Та мисълта ми е, че веднъж пак така случайно щракайки си каналите хванах по някаква измислена телевизия някакво интервю с тях, в което барабнистът им обясняваше без да му мигне окото как се познавал с Nico McBrain от Iron Maiden и едва ли не били първи приятели и си пиели кафето заедно.... blink.gifbiggrin.gifbiggrin.gifph34r.gif

 

Трябва или да имаш хората, на които казваш това за пълни идиоти или ти да си пълен лумпен за да твърдиш такива неща.. :rolleyes:

 

Прав си за всичко, но Ставри наистина се познава с Нико и наистина доста си говориха... Трябва да ти кажа че, когато някоя група, на която Конкурент се е кефела, Анчев доста пробивно се добираше до нея. Споням си като бяхме там, и Планет Екс дойдоха в България, много искахме да ги гледаме, Емо застана пред нас и каза "Само вървете след мен" На входа на залата го питат: "Къде?" той : "Ние сме от КОНКУРЕНТ" - "Какъв КОНКУРЕНТ бе" но не сме спирали, минахе през охраната... без да се обръщаме. Е с групата не се запознахме, но втория път на Уайтснейк, отново чрез Емо си говорихме и с Реб Бийч, с Дъг Олдридж и с Томи Олдридж... Няма майтап те и с Малмстийн са свирили заедно "Smoke On The Water"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Няма майтап те и с Малмстийн са свирили заедно "Smoke On The Water"...

 

 

това ми е убегнало.

кьде са свирили заедно с Инви - не е било на концерта му в НДК?

в Монтрьо ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.