Jump to content
Българският форум за музиканти

Winternity!


Recommended Posts

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добри идеи имате,харесвам и гласа на певицата......

...но....на места бягате от тоналност-хармония спрямо вокали.......и става няква каша....

....обмислете го наново...

....евала за куража....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е много яко, определено ме кефи. Вокалката ви пее с идея и има як тембър, това е много важно според мен, но мисля че някои друг урок не би и навредил, тъй като на места звучи несигурно :punk_guitar:

 

Т'ва е от мен, айде прайте някой лайв да идвам да се покефя, че ми омръзнаха тия брекин дъ уолове, които е модерно да се свирят по нашите клубове :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления!!!! Не вярвах , че има такива ентосиазци в България, понеже сцената за пауъра е много оскъдна, ако мога така да се изразя. Песничката ме кефи. Отчасти съм съгласен с мнението на Wolfheart@, но като се има предвид сложността на правене на такава музика , това може да бъде пренебрегнато на този етап. Желая ви много успех по трудния път, които сте поели!!!

 

 

 

 

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух я снощи в myspace-a - сори пичове, ама е доста зле записа! Като компизиция може би е яко парчето, ама в тоя вариант няма как да ме изкефи. Вокалистката си пее откровено фалшиво (или най-малкото в друга тоналност). Имаше и разни други кусурчета, които не би трябвало да ги има на нещо, което рекламирате така, ама силно бледнеят пред вокалите. Запишете го качествено и тогава го пуснете, щото така ще откажете хората да ви чуят следващите парчета.

Сори ако засягам нечие самочувствие, но казвам директно какво мисля. Ако помогна - добре, ако не - здраве ;)

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за оказаното внимание да чуете песента и също така благодаря за коментарите. Разбира се, че критика има и грешки имаме и това е в рамките на нормалното. Все пак се надявам това да не се превърне в тема за скандали и груби фрази - визирам поста на Брадвата - човека казва каквото мисли и чува, а вече за нас дали е така е друг въпрос.

 

 

Позрави Алекс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала,че се опитвате да свирите в този стил ,но доста сте си вдигнали летвата.

Певицата пее фалшиво,микса е зле и по другите инструменти съм пълен с забележки...

 

...все пак продължавайте,щото се чуват интересни идеи.След няколко години добрия резултат ще е налице :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБЕ ВСИ4КИ СТЕ РАЗБИРА4И!!!!!!!!!!!!!!!!!!!САМО КРИТИКИ!!!!!!!!!!!!!!!ТОВА Е НАИ-КА4ЕСТВЕНИЯ POWER METAL В 6ИБАНАТА БЪЛГАРИЯ!!! :D .НИ6ТО НЕ РАЗБИРАТЕ НИ6ТО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБЕ ВСИ4КИ СТЕ РАЗБИРА4И!!!!!!!!!!!!!!!!!!!САМО КРИТИКИ!!!!!!!!!!!!!!!ТОВА Е НАИ-КА4ЕСТВЕНИЯ POWER METAL В 6ИБАНАТА БЪЛГАРИЯ!!! :dance: .НИ6ТО НЕ РАЗБИРАТЕ НИ6ТО!

 

EEE ти пък се разсърди...

Нали това е целта да чуеш мнения и да извлечеш полза от тях?

Нали не си очаквал само ... :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБЕ ВСИ4КИ СТЕ РАЗБИРА4И!!!!!!!!!!!!!!!!!!!САМО КРИТИКИ!!!!!!!!!!!!!!!ТОВА Е НАИ-КА4ЕСТВЕНИЯ POWER METAL В 6ИБАНАТА БЪЛГАРИЯ!!! :dance: .НИ6ТО НЕ РАЗБИРАТЕ НИ6ТО!

Се'а трябва ли да се гледаме накриво по кръчмите, щото имате още работа. :bravo: Както и много други...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илиански, приятелю, недей така... Парчето на мен ми хареса като музика. Това, че не е миксирано много добре, не значи, че е слабо. Много добре знаеш колко съм пристрастен(тук има ударение на буквата "а") към къртечните ти барабани и колко се радвам на останалата част от групата ви. Винаги има кусури, но това не е обидно, а именно значи, че хората чуват и могат да кажат кое може да се пооправи малко. Мълчах досега, но... Готино име на групата и яка музика. Марто и Сашето много добре се допълват също. На Бобстъра клавира става все по-добър, което адски много ме радва! Не можах да чуя всичко на нормални слушалки, за да си кажа мнението и за Петко и Криси, но и това ще направя. Нямам опит по сцени, но наистина има още много работа да вършите, преди да изригнете както си трябва! Това не е обида, а градивна критика. Не сте заедно от малко време и ще направите много хубави неща. Поздрави всички от моя милост и жена ми като ги видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.